Szerző Téma: "Nyughatatlanos" testvéreinknek! :)  (Megtekintve 34540 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Dátum: 2012. Június 19. - 22:37:09
Szeretett Testvérünk!
Amennyiben személyes meghívásunkra látogattál az oldalunkra, szeretnénk elmondani, hogy NEM a "Nyughatatlan fórum hamvain" kívánunk építkezni, s NEM a "Nyughatatlan" fórum helyébe kívánunk lépni!
A "Nyughatatlanra" mindig testvéri fórumként tekintettünk, és őszíntén sajnáljuk a fórumként történő műkődésének megszűnését! :(
Célunk csupán annyi, hogy egy egészséges szellemi kapcsolatban kibontakozó testvéri közösségnek lehetőséget biztosítsunk a "túlélésre"...
Bármilyen témában szabadon nyíthattok új topicokat a meglévők mellett!
Végezetül sok szeretettel köszöntünk, érezd magad otthon, mintha a Nyughatatlanon lennél! 
:2smitten:

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #1 Dátum: 2012. Június 22. - 21:24:05
Kedves Nyughatatlanok!
:2smitten:
Ha valaki ismeri "Habi" testvérünk emailcímét, kérlek ossza meg Vele ezt a lehetőséget! Sajnos nekem nincs meg a címe, s nem szeretném, ha azt gondolná, hogy megfeledkeztünk róla!
Kedves Irma, Zsotza tesó, és Petya!
Bocsi, hogy Nektek nem írtam külön "meghívót", de Ti már ez előtt is itthon voltatok, szabad bejárással!
:szelid:

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Erzsó áldás

  • Kezdő fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Nő
Válasz #2 Dátum: 2012. Június 23. - 09:22:01
Kedves Csaba
Köszönöm neked én is a személyes meghivót,de vala hogy ez nem olyan mint a Nyughatatlan volt :(
Olvasgatok de vala hogy nem érzem otthol magam olyan érzés hogy mit keresek én itt nincsenek itt az igazi lelki testvéreim akik már ugy a szivemhez nőttek hogy egyszerre dobbant meg a szivünk is .
Akik pedig itt vannak már velük se olyan az érzés mint volt vagyis én ugy érzem de kérlek ne haragudj meg érte.
Csupán csak őszinte vagyok hozzátok.
Én azért még reménykedem mert látom hogy a te szived is visza huz a Nyughatatlan oldalra :'(
Én azért a vasárnap esti ima alkalmakat nem szeretném abba hagyni a Nyughatatlanon mert reménykedem hogy a testvéreimmel ott fogok még találkozni és együtt egy szivvel kiálthatunk a Mennyei Édesatyánkhoz!



Nem elérhető Antee

  • Kezdő fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 29
  • Nem: Férfi
Válasz #3 Dátum: 2012. Június 23. - 11:02:24
Kedves Testvérem!

Természetes az amit érzel. Viszont ez is egy olyan hely, ahol mindaz ami a nyughatatlanon volt, itt is megvalósítható.
A résztvevők pedig mi vagyunk, rajtunk áll az, hogy milyenné válik ez a közösség.

Ha mindenki elfut az nem megoldás, de ha együtt építkezünk, akkor az áldással jár.



Nem elérhető andriska

  • Kezdő fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
Válasz #4 Dátum: 2012. Június 23. - 11:50:18
Üdvözlettel Erzsó Áldás felé elsősorban,a másodikban Mindenkinek,akinek inge,vegye fel magára.
    A Nyughatatlanban pl.én ugy ragadtam bel,hogy Zsotzát követtem az Ap.Csel 29-ről.Mivel ez az utóbbiaknál nem igazán müködött a kerekasztalszerű beszélgetés,s emitt a Nyugh.stb.nél ugy osztozódhattunk,mint valami egy családból valöak,
    Annyit zakatoltam Szivárványnak,hogy ne mind irja azt,amit más is elolvashat,most meg hiányzik...És ilyen Athanasziusz,Habi,Rozsdás.--Zsotza is nagyon régen nem irt e népnek,abban egyetértek az előttem szólóval,hogy itt is testvér fog lenni mindenki,akit az Úr annak váltott meg.



Nem elérhető zsotza

  • Utolsó utáni csavar Isten gépezetében.
  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1074
  • Nem: Férfi
  • Takarító- kistestvér
Válasz #5 Dátum: 2012. Június 23. - 12:42:28
Zsotza is nagyon régen nem irt e népnek

Ha  így  történt , avval  csak jól járt  (volna) a A Nép!
Tegnap  írtam  utoljára: -->>  Új tagok köszöntése  <<--

Csak  csendesen  jegyzem  meg:  talán  érdemes lenne  elgondolkodnunk,
hogy  mi  vezethetett a  "Nyughatatlan"  Fórum  "bezárásához" ?
« Utoljára szerkesztve: 2012. Június 23. - 12:45:22 írta zsotza »

"Leben,und leben lassen!"


Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #6 Dátum: 2012. Június 23. - 20:11:39
Kedves Erzsó!
Köszönöm szépen az őszinteségedet, egyáltalán nem haragszom, és arra bátorítalak, hogy mond el az őszintét máskor is, mert csak így tudok valamiféle segítséget nyújtani!
:szelid:
Tudom, hogy ennek a fórumnak a szolgálati elhívása miatt van egy "kőkemény" theológiai arculata.
Viszont ismét írom, hogy nem a nyughatatlan hamvain akarunk építkezni, s nem akarok egyetlen nyughatatlanost sem beszórítani az örömhír jelenlegi arculatának keretei közé, ezért is írtam, hogy SZABADON NYITHATTOK ÚJ TOPICOKAT A MEGLÉVŐK MELLÉ!!!
:szelid:
Aki vette a fáradságot és megosztotta az elérhetőségét a nyughatatlanon, azok mindegyikének írtam az itteni lehetőségről.
Hiába a meghívás és a regisztráció, ha Ti nem tesztek erőfeszítéseket olyan topicok nyítására, ahol újra szívesen keresítek egymás társaságát!
Kérlek Benneteket, hogy ne érezzétek feszélyezve magatokat a jelenlegi topicok jellege miatt, azok nem egy "kötelező keret" tárgyát képezik, amelynek megkellene felelnetek!
Folyt.köv.

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #7 Dátum: 2012. Június 23. - 20:14:25
Tisztességtelen lett volna a részemről, ha azért hívlak ide benneteket, hogy aztán szabályokat hozzak, hogy miként nyughatatlankodtok!
Szóval Nálatok a labda!
:2smitten:

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #8 Dátum: 2012. Július 01. - 09:59:55
Kedves Nyughatatlanok!
Sylverfox testvérünk a "Nyughatatlan" oldalon feloldotta "A hétköznapi ügyes bajos dolgainkról"-topicot a beszélgetések céljára!
Amennyiben itt nem találjátok meg egymást, abban a topicban is lehetőség nyilt az egymással való kapcsolattartásra!
Természetesen ez nem azt jelenti, hogy ne látnánk továbbra is szívesen közöttünk Benneteket!
:2smitten:

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető zsotza

  • Utolsó utáni csavar Isten gépezetében.
  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1074
  • Nem: Férfi
  • Takarító- kistestvér
Válasz #9 Dátum: 2012. Július 01. - 16:00:25
Kedves Nyughatatlanok!
Sylverfox testvérünk a "Nyughatatlan" oldalon feloldotta "A hétköznapi ügyes bajos dolgainkról"-topicot a beszélgetések céljára!


Itt  a  link: >>  A hétköznapi ügyes, bajos dolgainkról <<

"Leben,und leben lassen!"


Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #10 Dátum: 2012. November 04. - 17:46:08
Őszíntén sajnálom, hogy a ''Nyughatatlanos'' testvéreknek nem sikerült nálunk meggyökereznie, s a ''saját oldalukon'' is csak himmel-hámmal keresik egymás társaságát, mások pedig onnét is és innét is végleg eltűntek. :(

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #11 Dátum: 2012. November 04. - 19:15:49
Én is sajnálom.  :szomoru

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető Magduska

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1202
  • Nem: Nő
Válasz #12 Dátum: 2012. November 04. - 20:08:29
Én is sajnálom.  :szomoru

Esetleg valamit elmondanátok az eseményről?

Engem érdekel, gondolom nem csak engem
 :piroska:



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #13 Dátum: 2012. November 04. - 20:18:42
Kedves Magduska!
Ha az elejétől olvasod ezt a topicot, megfogod kapni a válaszokat, ha mégsem, szívesen válaszolok a nyitva maradt kérdéseidre. :szelid:

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Magduska

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1202
  • Nem: Nő
Válasz #14 Dátum: 2012. November 04. - 20:32:48
Elkezdtem olvasni, de annyira érthetetlen volt - nekem - amit olvastam, hogy még kérdezni sem tudok.
Most azért tettem fel a kérdést mert pár hónap távlatából esetleg ti összegezni tudnátok, és ha ide tévednek akkor esetleg ők is elolvassák, hogy ti ezt hogy látjátok.

Persze csak akkor lényeges ez, ha még mindég fontosak azok az emberek.

Bocsánat ha darázsfészekbe nyúltam  :-[