Szerző Téma: Apológia-hitvédelem  (Megtekintve 37943 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Gábor

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1466
  • Nem: Férfi
Válasz #180 Dátum: 2018. November 10. - 19:47:12
Átküldtem a gyülekezetem vezetőségének mivel ők a BPA "hivei". Tobb Dics Sulin is voltak már és eléggé áthatja a gyülit a BPA szellemisége...
A lelkészem megköszönte hogy elküldtem...
Magam részéről úgy vélem hogy el kell gondolkodni a gyülimnek arról hogy akarnak e egy ilyen tévtanokat hirdetó sőt kimondom szektás "eygháznak" a befolyása alatt lenni...

Annyira abszurd amit Görbicz mond hogy az hihetetlen...



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #181 Dátum: 2018. November 10. - 20:18:03
[valasz author=Gábor link=topic=312.msg88480#msg88480 date=1541875632]

[/valasz]
Erről lehet azt állítani, hogy eretnekség.

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Gábor

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1466
  • Nem: Férfi
Válasz #182 Dátum: 2018. November 11. - 21:30:00
A lelkészem nagyon megköszönte hogy átküldtem...szerinte is eretnekséget tanitanak a bpa-sok...



Nem elérhető Lucius

  • újjászületett hívő testvér
  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 740
  • Nem: Férfi
Válasz #183 Dátum: 2022. November 09. - 14:48:07
Egy újabb bizonyíték arra, hogy a világ teremtve lett:
Van egy hely a Földön, ahol Isten beleírta a héber nevét jelölő tetragrammát, a "JHVH" betűket a hegyek ormaiba, mint egy monogrammot.
Ez a hely "Béthel". Béthel volt az a hely, ahol Jákób a "lajtorjás" álmát látta, ahol Jákób aludt, és arról álmodott, hogy angyalok jönnek fel és le a létrán ( 1Mózes 28:19 ). 

Csatolok egy képet, hogyan írják héberül JAHVE-t, vagyis a "JHVH"-t, és csatolok egy képet a Béthel melletti hegyvonulatról. A hegyvonulatot Google Earth segítségével bárki megtalálhatja a mai napig. Én épp ma néztem rá. Ha megvan, csak el kell forgatni a nézetet, hogy az "észak" "nyugatra" nézzen. Béthelt mai néven "Baytin" néven találjátok, tehát "Baytin" települést és környékét keressétek a Google Earthban.    https://en.wikipedia.org/wiki/Beitin

Teljes cikk az alábbi linken érhető el: http://mennyeikincseslada.blogspot.com/2018_05_17_archive.html


Az Úr a mi igazságunk...