Szerző Téma: Bizonyságaim  (Megtekintve 106296 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Gábor

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1466
  • Nem: Férfi
Válasz #15 Dátum: 2013. December 03. - 12:50:50
Érdekes hogy én ma pontosan ezt az Igét kaptam:

Zsolt 133:1 [Ének fölmenetelkor. Dávidtól.] Íme, mily jó és mily gyönyörűséges, amikor a testvérek egységben együtt laknak!
Zsolt 133:2 Olyan, mint a drága olaj a fejen, amely aláfolyik a szakállon, Áron szakállán, és lefolyik köntöse peremére;
Zsolt 133:3 olyan, mint a Hermón harmatja, amely leszáll a Sion hegyére. Csak oda küld áldást az ÚR és életet örökre!



Nem elérhető Gábor

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1466
  • Nem: Férfi
Válasz #16 Dátum: 2013. December 03. - 12:53:10
Kedves Irma néni!

Én is szeretnék békességben élni Veled és veletek, pláne azután hogy Apostol testvérrel elbeszélgettem és pl. a predesztinációrol ugyanaz a véleménye mint Neked...Ez pedig alapos átgondolásra ad okot nekem...

A másik: olvasom pacific testvérem könyvét a karizmákról, nagyon jó!



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #17 Dátum: 2013. December 15. - 14:32:47
Múltkoriban több fotó felkerült a netre egy szokatlan természeti jelenségről: egy csodálatos szivárványt örökítettek meg többen is. Nagyon szép volt. És engem emlékeztetett egy több évvel ezelőtti szivárványra. Amikor az történt, akkor nyár volt és kora reggel. Isten akkor ezt a szivárványt használta fel, hogy szóljon hozzám és vigasztaljon, bátorítson engem. Abban az időben volt ez, amikor eldőlt, hogy az egyetlen gyermekem külföldön kivánja folytatni az életét, és tudtam el kell engednem, hiszen itthon egyre nehezebb volt az élet, és tudtam, hogy ez lehet az utolsó ajándékom számára, hogy engedem őt elmenni, úgy hogy ne kelljen miattam lelkiismeretfurdalást éreznie. De nagyon nehéz volt. Akkoriban nagyon sokat sírtam, úgy éreztem, hogy ezt nem lehet túlélni. Akkor reggel is végigsírtam az utat munkába menet. Csak ültem a villamoson és potyogtak a könnyeim. Az utam a Margit hídon át vezet. Elértünk a hidfőhöz, amikor egyszer csak megszólított a velem szembeülő : nézze csak milyen csodás szivárvány! Felnéztem és ott ragyogott a Duna felett! Szemben a vár oldalon a felkelő nap visszatükröződött az ablakokon, mint megannyi lángnyelv! Csodás fényben pompázott a hegyoldal. Csak néztem, és egyszercsak megszólalt az Úr  a szívemben : Látod a szövetség jelét? Én veled is szövetséget kötöttem, és megigértem neked, hogy soha ne hagylak el, veled leszek életed minden napján amit ezen a földön töltessz, ezért ne félj, csak légy bátor. Nagyon jókor jött a biztatás, és bár emberileg elég reménytelen helyzetbe kerültem, de elmondhatom : Mindeddig megsegített az Isten! Ő betartja szavát. Azóta eltelt 5 és félév, de csak Isten hűségéről számolhatok be. Mentem át ezalatt az idő alatt sok mindenen, komoly betegségeken, megpróbáltatásokon, de Isten soha nem hagyott el. Most ez a szivárvány is jókor jött, hogy emlékeztessen.  Valaki nagyon megbántott, nagy nyilvánosság előtt szidalmazott, és én összetörtem, de az Úr hűsége újra csak arra indít, hogy emeljem fel a fejem, és tekintsek az Úrra, mert Ő az én Szabadítóm! Ő hordoz  sasszárnyakon! És szabad nekem megbocsájtanom, szabad nekem áldani azt aki annyi fájdalmat okozott már.Szabad, mert Imánuel ! - Velem az Isten!
Köszönöm Uram a hűségedet! Ámen!



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #18 Dátum: 2013. December 16. - 11:05:47
O0

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #19 Dátum: 2013. December 17. - 19:19:58
Ma megint megörvendeztetett az Úr engem. Munkából hazafele jövet a Nyugati téren kell átszállnom a villamosról a metróra. Mikor leértem az aluljáróba ezt a Zsoltárt énekelte egy testvér :


42. zsoltár
Mint a szép híves patakra A szarvas kívánkozik,
Lelkem úgy óhajt Uramra, És hozzá fohászkodik,
Tehozzád én Istenem, Szomjúhozik én lelkem,
Vajjon színed eleiben Mikor jutok élő Isten ?
Könnyhullatásim énnékem Kenyerem éjjel - nappal,
Midőn azt kérdik éntőlem: Hol Istened, kit vártál ?
Ezen lelkem kiontom, És házadat óhajtom,
Hol a hívek seregében Örvendek szép éneklésben.
Én lelkem mire csüggedsz el? Mit kesergesz ennyire?
Bízzál Istenben, nem hágy el, Kiben örvendek végre,
Midőn hozzám orcáját, Nyújtja szabadítását;
Ó, én kegyelmes Istenem, Mely igen kesereg lelkem!
Mert terólad emlékezem E Jordánnak földéről,
Szent helyedre igyekezem Hermon s Micár hegy mellől.
Mélység kiált mélységet, Midőn én fejem felett
A sok sebes víz megindul, Mint egy erős hab megzúdul.
Sebessége árvizednek, És a nagy zúgó habok
Én rajtam összeütköznek, Mégis hozzád óhajtok;
Mert úgy megtartasz nappal, Hogy éjjel vígassággal
Dícséreteket éneklek Néked, erős őrízőmnek
Mondván: Isten én kőszálam, Mire felejtesz így el?
Ellenségim vannak rajtam, Gyászban járok veszéllyel.
Mert az ő hamis nyelvek Csontjaimban megsértnek,
Mert így bosszantnak ellened: Lássuk, hol vagyon Istened?
Én lelkem mire csüggedsz el? Mit kesergesz ennyire?
Bízzál Istenben s nem hágy el, Kiben örvendek végre.
Ki nekem szemlátomást Nyújt kedves szabadulást,
Nyilván megmutatja nékem, Hogy csak ő az én Istenem.

Egy koreai testvér volt az énekes, de csodálatosan tiszta, ékes magyarsággal énekelte, és olyan jól volt megoldva a hangosítás, hogy hangja betöltötte az egész aluljárót. Mindenkit megállásra késztetett, hacsak egy pillanatra is de megálltak és hallgatták az éneket. Sokan álltak sorba, gondolom nem érkeztek üres kézzel, mert a sor fegyelmezetten várt, de nem láttam a tömegtől, csak azt hogy több testvér körbejárt, aki akarta azzal beszélgettek, de láttam imára kulcsolt kezeket. Nagyon jó volt akkor ott lenni. Nekem most személyre szabott üzenetet is tartalmazott a zsoltár. Isten kedves érintése volt. Nagyon megfogott, hogy ez a koreai testvér vajjon mennyit készülhetett, hogy ilyen szép magyarsággal tudjon énekelni! Mert azt tudom, hogy az ázsiaiknak nagyon nehéz a mi nyelvünket elsajátítani, nagyon nehezen tudják a mi artikulációnkat átvenni. De ő ráfordította az időt és én csak azt kivántam, hogy adjon az Úr gazdag gyümölcs termést, és hogy sokan vigyenek haza üzenetet a szolgálatuk nyomán.
/ bár csak egy karizmatikus csoport, de tudom Isten használja őket. /

Hálás vagyok Istennek, hogy ebben a bűnös, letargikus városban sok helyen hangzik az örömüzenet és nem csak igy ünnep közeledtével, hanem máskor is. Ez a csoport rendszeresen szolgál a városnak ezen a nagyon forgalmas pontján. Isten áldja meg őket!



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #20 Dátum: 2013. December 17. - 19:25:59
Ámen!
O0

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Gábor

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1466
  • Nem: Férfi
Válasz #21 Dátum: 2013. December 17. - 19:34:48
Sokszor a karizmatikus hívők megszégyenítik a buzgalmukkal azokat akik tojnak a hitetlen elveszett emberekre! :) Ezek az Igék most nekem is szóltak ahogy a bizonyság is! :) Köszönöm Irma néni! :)



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #22 Dátum: 2013. December 17. - 19:35:37
 :int2:



Nem elérhető Kálmán

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 13596
  • Nem: Férfi
Válasz #23 Dátum: 2013. December 17. - 19:54:21
Ma megint megörvendeztetett az Úr engem. Munkából hazafele jövet a Nyugati téren kell átszállnom a villamosról a metróra. Mikor leértem az aluljáróba ezt a Zsoltárt énekelte egy testvér :


42. zsoltár
Mint a szép híves patakra A szarvas kívánkozik,
Lelkem úgy óhajt Uramra, És hozzá fohászkodik,
Tehozzád én Istenem, Szomjúhozik én lelkem,
Vajjon színed eleiben Mikor jutok élő Isten ?
Könnyhullatásim énnékem Kenyerem éjjel - nappal,
Midőn azt kérdik éntőlem: Hol Istened, kit vártál ?
Ezen lelkem kiontom, És házadat óhajtom,
Hol a hívek seregében Örvendek szép éneklésben.
Én lelkem mire csüggedsz el? Mit kesergesz ennyire?
Bízzál Istenben, nem hágy el, Kiben örvendek végre,
Midőn hozzám orcáját, Nyújtja szabadítását;
Ó, én kegyelmes Istenem, Mely igen kesereg lelkem!
Mert terólad emlékezem E Jordánnak földéről,
Szent helyedre igyekezem Hermon s Micár hegy mellől.
Mélység kiált mélységet, Midőn én fejem felett
A sok sebes víz megindul, Mint egy erős hab megzúdul.
Sebessége árvizednek, És a nagy zúgó habok
Én rajtam összeütköznek, Mégis hozzád óhajtok;
Mert úgy megtartasz nappal, Hogy éjjel vígassággal
Dícséreteket éneklek Néked, erős őrízőmnek
Mondván: Isten én kőszálam, Mire felejtesz így el?
Ellenségim vannak rajtam, Gyászban járok veszéllyel.
Mert az ő hamis nyelvek Csontjaimban megsértnek,
Mert így bosszantnak ellened: Lássuk, hol vagyon Istened?
Én lelkem mire csüggedsz el? Mit kesergesz ennyire?
Bízzál Istenben s nem hágy el, Kiben örvendek végre.
Ki nekem szemlátomást Nyújt kedves szabadulást,
Nyilván megmutatja nékem, Hogy csak ő az én Istenem.

Egy koreai testvér volt az énekes, de csodálatosan tiszta, ékes magyarsággal énekelte, és olyan jól volt megoldva a hangosítás, hogy hangja betöltötte az egész aluljárót. Mindenkit megállásra késztetett, hacsak egy pillanatra is de megálltak és hallgatták az éneket. Sokan álltak sorba, gondolom nem érkeztek üres kézzel, mert a sor fegyelmezetten várt, de nem láttam a tömegtől, csak azt hogy több testvér körbejárt, aki akarta azzal beszélgettek, de láttam imára kulcsolt kezeket. Nagyon jó volt akkor ott lenni. Nekem most személyre szabott üzenetet is tartalmazott a zsoltár. Isten kedves érintése volt. Nagyon megfogott, hogy ez a koreai testvér vajjon mennyit készülhetett, hogy ilyen szép magyarsággal tudjon énekelni! Mert azt tudom, hogy az ázsiaiknak nagyon nehéz a mi nyelvünket elsajátítani, nagyon nehezen tudják a mi artikulációnkat átvenni. De ő ráfordította az időt és én csak azt kivántam, hogy adjon az Úr gazdag gyümölcs termést, és hogy sokan vigyenek haza üzenetet a szolgálatuk nyomán.
/ bár csak egy karizmatikus csoport, de tudom Isten használja őket. /

Hálás vagyok Istennek, hogy ebben a bűnös, letargikus városban sok helyen hangzik az örömüzenet és nem csak igy ünnep közeledtével, hanem máskor is. Ez a csoport rendszeresen szolgál a városnak ezen a nagyon forgalmas pontján. Isten áldja meg őket!

 O0



Nem elérhető Jazmin

  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Nő
Válasz #24 Dátum: 2014. Január 02. - 12:28:45
Ma megint megörvendeztetett az Úr engem. Munkából hazafele jövet a Nyugati téren kell átszállnom a villamosról a metróra. Mikor leértem az aluljáróba ezt a Zsoltárt énekelte egy testvér :


42. zsoltár
Mint a szép híves patakra A szarvas kívánkozik,
Lelkem úgy óhajt Uramra, És hozzá fohászkodik,
Tehozzád én Istenem, Szomjúhozik én lelkem,
Vajjon színed eleiben Mikor jutok élő Isten ?
Könnyhullatásim énnékem Kenyerem éjjel - nappal,
Midőn azt kérdik éntőlem: Hol Istened, kit vártál ?
Ezen lelkem kiontom, És házadat óhajtom,
Hol a hívek seregében Örvendek szép éneklésben.
Én lelkem mire csüggedsz el? Mit kesergesz ennyire?
Bízzál Istenben, nem hágy el, Kiben örvendek végre,
Midőn hozzám orcáját, Nyújtja szabadítását;
Ó, én kegyelmes Istenem, Mely igen kesereg lelkem!
Mert terólad emlékezem E Jordánnak földéről,
Szent helyedre igyekezem Hermon s Micár hegy mellől.
Mélység kiált mélységet, Midőn én fejem felett
A sok sebes víz megindul, Mint egy erős hab megzúdul.
Sebessége árvizednek, És a nagy zúgó habok
Én rajtam összeütköznek, Mégis hozzád óhajtok;
Mert úgy megtartasz nappal, Hogy éjjel vígassággal
Dícséreteket éneklek Néked, erős őrízőmnek
Mondván: Isten én kőszálam, Mire felejtesz így el?
Ellenségim vannak rajtam, Gyászban járok veszéllyel.
Mert az ő hamis nyelvek Csontjaimban megsértnek,
Mert így bosszantnak ellened: Lássuk, hol vagyon Istened?
Én lelkem mire csüggedsz el? Mit kesergesz ennyire?
Bízzál Istenben s nem hágy el, Kiben örvendek végre.
Ki nekem szemlátomást Nyújt kedves szabadulást,
Nyilván megmutatja nékem, Hogy csak ő az én Istenem.

Egy koreai testvér volt az énekes, de csodálatosan tiszta, ékes magyarsággal énekelte, és olyan jól volt megoldva a hangosítás, hogy hangja betöltötte az egész aluljárót. Mindenkit megállásra késztetett, hacsak egy pillanatra is de megálltak és hallgatták az éneket. Sokan álltak sorba, gondolom nem érkeztek üres kézzel, mert a sor fegyelmezetten várt, de nem láttam a tömegtől, csak azt hogy több testvér körbejárt, aki akarta azzal beszélgettek, de láttam imára kulcsolt kezeket. Nagyon jó volt akkor ott lenni. Nekem most személyre szabott üzenetet is tartalmazott a zsoltár. Isten kedves érintése volt. Nagyon megfogott, hogy ez a koreai testvér vajjon mennyit készülhetett, hogy ilyen szép magyarsággal tudjon énekelni! Mert azt tudom, hogy az ázsiaiknak nagyon nehéz a mi nyelvünket elsajátítani, nagyon nehezen tudják a mi artikulációnkat átvenni. De ő ráfordította az időt és én csak azt kivántam, hogy adjon az Úr gazdag gyümölcs termést, és hogy sokan vigyenek haza üzenetet a szolgálatuk nyomán.
/ bár csak egy karizmatikus csoport, de tudom Isten használja őket. /

Hálás vagyok Istennek, hogy ebben a bűnös, letargikus városban sok helyen hangzik az örömüzenet és nem csak igy ünnep közeledtével, hanem máskor is. Ez a csoport rendszeresen szolgál a városnak ezen a nagyon forgalmas pontján. Isten áldja meg őket!
Amen

Az Isten szeretet.  1 Jan 4:16


Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #25 Dátum: 2014. Január 10. - 18:19:22
Ma arról teszek előttetek, hogy milyen kedves, szerető Istenünk van. Nekem mindig nagyon megható, amikor észlelem, hogy figyel rám az Úr, rám a kicsiny porszemre.
Kb. másfél hónapja kiújult egy krónikus betegségem, ami nagyon sok kellemetlenséggel, és komoly fájdalmakkal jár. Emelett  persze dolgoznom kell, hiszen ma nemigen lehet betegállományba menni, különösen nem nálunk ahol úgy dolgozunk, hogy 3 emberrel kevesebben vagyunk, de az óraszámot le kell dolgoznunk, igy mindannyian nagyon sok órát esetenként 400 órát is dolgozunk egy hónapban. Igy ha valaki beteg lesz szinte megoldhatatlan probléma a helyettesítés. Tegnap a könyvtárban kellett szolgálatot teljesítenem, ahol folyamatosan jöttek az ügyfelek, délutánra már az ájulás környékezett, amikor szivem mélyéből kiálltottam az Úrhoz: segíts Uram! nem adhatom fel! nincs aki helyettesítsen! Közben azon igyekeztem, hogy az ügyfelek ne vegyék észre a szenvedésemet. Isten látta, hogy belévetettem minden bizodalmamat, és egyszer csak azt éreztem, hogy könnyebbedik az állapotom. De arra biztatott az Úr, hogy bátran hívjam fel a főnökömet, és mondjam el, hogy az ügyfélszolgálatot egyelőre nem tudom vállalni. Végül tényleg felhívtam és azt tapasztaltam, hogy a főnöm teljesen megértett, és bátorított, hogy ne aggódjak, a sok túlórát csökkentettük. Annyira jó volt, hogy megint megéltem, Isten ott van mellettem, és indította a kollegáimat, hogy vállaljanak miattam még több órát. Ma azzal a kollegámmal voltam aki már hónapok óta nagyon csúnyán viselkedett, de most ő is teljesen más volt, igaz nagyon régóta imádkozom azért, hogy Isten építsen hidat köztünk, és megáldottam őt imáimban és ma ő is teljesen udavariasan, sőt kedvesen vállalta a munka nagy részét. Most hazasegített 3 nap után az Úr és a szívem csordultig van hálával. Jó az Úr! Ha mi Felé fordulunk Ő meghallgatja még a sóhajtásunkat is. Köszönöm Istenem!



Nem elérhető Gábor

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1466
  • Nem: Férfi
Válasz #26 Dátum: 2014. Január 10. - 18:32:59
Jó dolog ez hogy bizonyságot tettél! Egy kérdésem lenne, ha ilyen szerető és megbocsátó az Isten miért szól mégis arról a hívők élete hogy egymást ócsárolják tisztelet a kivételnek?

Nekem kicsit elment a kedvem az Istennel való kapcsolattól sajnos... vsir2




Nem elérhető Zoltan

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 3291
  • Nem: Férfi
Válasz #27 Dátum: 2014. Január 10. - 18:46:34
..Gabor meghokkenve olvasom amit irsz.
Ilyen konnyen el megy a kedved az Urral valo kapcsollattol.

Az istennel valo kapcsolat az alap, az nem inoghat meg ...

Ha az egesz villag ellened fordulna, te akkor is azUrban kenne bizzal, s meg jobban bele kapaszkodni. Nem elszaladni kell az Urtol, hanem hozza szaladni, foleg ilyenkor:... Jojetek hozza, mindnyajan, akik ...

Vqgy nem?

Mert kegyelemből tartattatok meg, hit által; és ez nem tőletek van: Isten ajándéka ez;
Mert ő tőle, ő általa és ő reá nézve vannak mindenek. Övé a dicsőség mindörökké.


Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #28 Dátum: 2014. Január 10. - 18:53:37
Kedves Gábor!

Tudod ha ilyet mondasz, akkor kérdezd meg magadtól, hogy találkoztál-e egyáltalán Ővele! Mert ha igem, akkor tudod, hogy az Úr az aki soha, de soha nem hagy cserben. Én most éppen egy olyan időszakon megyek át, hogy nagyon egyedül maradtam, valahogy a kapcsolataim nagyon megtámadta a nagy szétdobáló, de ebből nem az következik, hogy elment a kedvem az Úrral való közösségtől, hanem az, hogy még jobban ragaszkodom Őhozzá! Hiszen egyedül Ő az, aki hidat tud építeni közöttünk. Nagyon jó példa erre a kollegám. Ő egy durva, goromba ember. Isten mégis meg tudta fordítani. Talán kezdj el imádkozni értünk, akarj szeretni! Ne azt várd, hogy téged szeressenek, kezdj el te szeretni! Ez a recept! Nem az enyém! az Úré! És nem is tudod megtenni egyedül, csak az Úrral! Vele viszont menni fog! Küldök neked egy csodálatos éneket :
Kihez Mehetnek Ha Nem Az Urhoz - YouTube

szeretettel : Irma



Nem elérhető Jazmin

  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Nő
Válasz #29 Dátum: 2014. Január 10. - 21:25:20
Ma arról teszek előttetek, hogy milyen kedves, szerető Istenünk van. Nekem mindig nagyon megható, amikor észlelem, hogy figyel rám az Úr, rám a kicsiny porszemre.
Kb. másfél hónapja kiújult egy krónikus betegségem, ami nagyon sok kellemetlenséggel, és komoly fájdalmakkal jár. Emelett  persze dolgoznom kell, hiszen ma nemigen lehet betegállományba menni, különösen nem nálunk ahol úgy dolgozunk, hogy 3 emberrel kevesebben vagyunk, de az óraszámot le kell dolgoznunk, igy mindannyian nagyon sok órát esetenként 400 órát is dolgozunk egy hónapban. Igy ha valaki beteg lesz szinte megoldhatatlan probléma a helyettesítés. Tegnap a könyvtárban kellett szolgálatot teljesítenem, ahol folyamatosan jöttek az ügyfelek, délutánra már az ájulás környékezett, amikor szivem mélyéből kiálltottam az Úrhoz: segíts Uram! nem adhatom fel! nincs aki helyettesítsen! Közben azon igyekeztem, hogy az ügyfelek ne vegyék észre a szenvedésemet. Isten látta, hogy belévetettem minden bizodalmamat, és egyszer csak azt éreztem, hogy könnyebbedik az állapotom. De arra biztatott az Úr, hogy bátran hívjam fel a főnökömet, és mondjam el, hogy az ügyfélszolgálatot egyelőre nem tudom vállalni. Végül tényleg felhívtam és azt tapasztaltam, hogy a főnöm teljesen megértett, és bátorított, hogy ne aggódjak, a sok túlórát csökkentettük. Annyira jó volt, hogy megint megéltem, Isten ott van mellettem, és indította a kollegáimat, hogy vállaljanak miattam még több órát. Ma azzal a kollegámmal voltam aki már hónapok óta nagyon csúnyán viselkedett, de most ő is teljesen más volt, igaz nagyon régóta imádkozom azért, hogy Isten építsen hidat köztünk, és megáldottam őt imáimban és ma ő is teljesen udavariasan, sőt kedvesen vállalta a munka nagy részét. Most hazasegített 3 nap után az Úr és a szívem csordultig van hálával. Jó az Úr! Ha mi Felé fordulunk Ő meghallgatja még a sóhajtásunkat is. Köszönöm Istenem!


Dicsoseg Istennek!Koszonom a bizonysagod!

Az Isten szeretet.  1 Jan 4:16