Szerző Téma: Imádságaim  (Megtekintve 54616 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #60 Dátum: 2018. Február 07. - 08:53:48
IMÁDSÁG.
Uram, drága Jézus, kettőt kérek most Tőled. Az egyik, hogy ne hagyj, bármikor is elsodortatni Tőled – Téged akarlak, Veled akarok járni, mindenkor. Ha látod, hogy rossz irányba indulnék, kérlek, állíts meg. Ámen.
A másik kérésem, hogy akik elsodortattak, vagy éppen elsodortatnak, Uram, hozd vissza őket, hallgasd meg imádságainkat értük. Ámen.

Zsid 2,1. „Annak okáért annál is inkább szükséges nekünk a hallottakra figyelmeznünk, hogy valaha el ne sodortassunk.”



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #61 Dátum: 2018. Február 09. - 15:29:10
MÁDSÁG MOST ÉRTED... :)
Uram, most imádkozom testvéremért. Jöjjön a Te megelevenítésed, a Te megelevenítő Szentlelked, járja át őt, és mindazt, amit el kell engednie, mindazt sikerüljön, Jézus nevében, sikerüljön elengednie, és mindezek helyébe jöjjön a Te békességed, örömöd, az áldás, a Te közelséged.
Uram, olyan csodálatos vagy, Te teszel mindent újjá, Te teszel mindent széppé és jóvá. Javunkra formálsz mindent, még a "nagy keserűség" is áldássá lesz, ha a Tiéd a terület, a szív, az életünk.
Legyen, Uram, legyen, ez történjen meg testvérem életében is. Most. Ámen. Ámen. Ámen. :)

Péld 8,19-21. "Jobb az én gyümölcsöm a tiszta aranynál és színaranynál, és az én hasznom a válogatott ezüstnél. 20 Az igazságnak útján járok, és az igazság ösvényének közepén. 21 Hogy az engem szeretőknek valami valóságosat adjak örökségül, és erszényeiket megtöltsem." (Ez Jézus! Ő ilyen!)



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #62 Dátum: 2018. Március 09. - 08:08:18
Uram, köszönöm. Köszönöm a Te segítségedet. Azt is, amivel a lehetetlen körülményeket változtatod meg, és azt is, amivel a szívemben végzel változtatást, hogy úrrá tudjak lenni azokon, amik eddig lehúztak. Köszönöm, hogy reményt adsz, és kilátást, és segítesz, hogy úgy tudjak nekiállni szembefordulni a lehúzó erőkkel, mindegyikkel, hogy győztesként jöjjek ki a porból és a sárból. Köszönöm a Te győzelmedet, ami az új és örök élet, a Te Szentlelked által, ott dolgozik bennem. Köszönöm, hogy angyalaiddal is körülveszel, és egy-egy nehéz nap után is, mindig új erőt tudok meríteni Tőled, Belőled. Ámen. Ámen. Ámen.



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #63 Dátum: 2018. Március 17. - 10:19:00
Drága Jézus, arra kérlek, hogy soha, de soha ne engedj engem hálátlanná lenni. Soha, de soha ne tudjon a hálátlanság és a hitetlenség megragadni, és elfordítani Tőled.
Köszönöm, hogy meghallgatsz, és megtartasz Magad mellett, akármilyen helyzetben leszek is.
Köszönöm, hogy olyan sokat tettél értem, és teszel, minden nap – soha nem akarok Tőled elszakadva, a magam elképzelései szerint járni.
Köszönöm, hogy életem a Te szolgálatodban áll, és akarom, hogy mindig maradjon is így. Ámen.

Lk 17,15-19. "Egy pedig ő közülük, mikor látta, hogy meggyógyult, visszatért, dicsőítve az Istent nagy szóval, és arccal leborult az Ő lábainál, hálákat adva Neki... és ez Samariabeli volt. Felelve pedig Jézus, mondta: Avagy nem tízen tisztultak-e meg? A kilence pedig hol van? Nem találtattak, akik visszatértek volna dicsőséget adni az Istennek, csak ez az idegen? És mondta neki: Kelj föl, és menj el. A te hited téged megtartott."



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #64 Dátum: 2018. Március 22. - 20:20:17
ÁLDÁS.
Kedves testvérem, légy áldott, hogy nem húzódozol attól, amit Ő bíz rád.
Légy áldott, hogy vezethet, és irányba állíthat téged, légy áldott, és halld szavát, engedj biztatásának, engedj útmutatásának, engedj annak a lelkületnek, ami Őbenne van. És hordozz, és áldj, és könyörögj, és vigyázd azokat, akiket Ő bízott rád. Jézus nevében.
Légy áldott ebben, és téged, magadat is formáljon, tegyen győztessé ebben a munkában. Ámen.

Fil 1,7. "Amint hogy méltó, hogy én ilyen értelemben legyek mindegyiktek felől, azért, mert én szívemben HORDALAK titeket, mint akik mind az én fogságomban, mind az evangéliumnak oltalmazásában és megbizonyításában mindnyájan részestársaim vagytok a nekem adott kegyelemben."



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #65 Dátum: 2018. Március 23. - 07:41:52
Köszönöm, Úr Jézus, a Te biztatásodat, a Te megerősítő jelenlétedet, hogy ezen a mai napon is ott vagy a Tiéiddel. Megígérted, és mi számítunk Rád. Köszönöm a Te ötleteidet, a Te jó megoldásaidat, és a szabadítást, amit Te munkálsz az életünkben, amiben teljesen biztosak vagyunk, mert bízunk, mert bízhatunk Benned. Köszönöm, Uram, hogy Te nem változol, és szereteted soha el nem múlik. Ámen.

Náh 1,7. „Jó az Úr, erősség a szorongatás idején, és Ő ismeri a Benne bízókat.“



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #66 Dátum: 2018. Szeptember 05. - 18:44:24
Idősek imája

Te adj erőt, hogy lépni tudjak,
Ha megbántanak, ne zokogjak,
Te add meg, hogy eltűrjenek,
Hogy hibáimmal szeressenek.

Te erőltesd meg erőtlenségem,
Hogy másként vigyem a keresztem.
Te légy árvaságom erős támasza,
Tudom, hogy te vagy a gyengék gyámola.

Te őrizd meg gyengülő eszem,
Hogy életem nagy teher ne legyen.
Te adj azoknak szeretetet,
Akiknek én adtam életet.

Legyen szívükben jóság, irgalom,
Öregségemet értő szánalom.
Áldd, őrizd őket édes Jézusom,
Hogy találkozhassunk Nálad egykoron.

Vezess, erősíts, oltalmazz,
A végső órámon irgalmazz!



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #67 Dátum: 2018. November 30. - 10:43:19
dősek imája

Te adj erőt, hogy lépni tudjak,
Ha megbántanak, ne zokogjak,
Te add meg, hogy eltűrjenek,
Hogy hibáimmal szeressenek.

Te erőltesd meg erőtlenségem,
Hogy másként vigyem a keresztem.
Te légy árvaságom erős támasza,
Tudom, hogy te vagy a gyengék gyámola.

Te őrizd meg gyengülő eszem,
Hogy életem nagy teher ne legyen.
Te adj azoknak szeretetet,
Akiknek én adtam életet.

Legyen szívükben jóság, irgalom,
Öregségemet értő szánalom.
Áldd, őrizd őket édes Jézusom,
Hogy találkozhassunk Nálad egykoron.

Vezess, erősíts, oltalmazz,
A végső órámon irgalmazz!



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #68 Dátum: 2018. December 23. - 17:30:42
https://www.youtube.com/watch?v=1ngwZ5RVETw&feature=share

Gyökössy Endre : Karácsonyi ima

Kedves Atyánk!

Most mindnyájan azokért imádkozunk, akik emberileg magányosak lesznek karácsony szentestéjén, és ha valamikor fájdalmas a magány, akkor ezen az estén kétszeresen vagy tízszeresen is az. Érettük imádkozunk, hogy ha magányosak is, ne legyenek egyedül, akkor se, ha csak egy szál gyertya lobog elõttük. Az az egy szál gyertya jelentsen Téged, világ Világossága, Aki fénynek, vigasztalásnak, békességnek és erõnek jöttél közénk.

Most azokért imádkozunk, akiknek kétszeresen fáj a karácsony, mert valahol szétszóródva a világban még egy fenyõgallyat sem találnak, mert talán ott nincs is, talán csak egy borókaág, talán valami trópusi növénynek leszakított levele, de õk arra gondolnak, hogy itthon karácsony van. Talán gyermekünk, unokánk, bátyánk, szülõnk. Uram, add, hogy karácsony történjék szívükben, légy jó békességben velük, a mi szétszórtjainkkal, ezzel a szétszórt és szétdobált néppel.
« Utoljára szerkesztve: 2018. December 23. - 18:49:55 írta Irma »



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #69 Dátum: 2019. Június 04. - 10:02:54
Dr-Kováts György
3 órája ·

IMÁDSÁG MA (IS) :)
Uram, minden nap, ma is, a Te tanácsodra, a Te útmutatásodra, a Te bölcsességedre van szükségem. Én magamban csak sodródni tudok, Te tartasz meg engem, a Te új életed által, a Te Igéd által, a Te minden napi megerősítésed által, amit most én VESZEK, a hit által, és kimondom: TUDOM, hogy Veled járok ma is, és Hozzád szabom az életemet, és megújulok gondolkodásmódomban, MA IS, és meg fogom vizsgálni, mi az, ami Neked kedves, ami jó, ami tökéletes, ami Te szerinted való, és EZT VÁLASZTOM, tudatosan, erre adom magam, a hit által, a Tiéd vagyok, és maradok is. Köszönöm, hogy erre erősítesz meg, a mai napon is engem, és meg is erősödöm Benned, mert MINDENRE van erőm a Krisztusban, Aki engem megerősít. És Te, Uram, ma is győzni fogsz bennem, és nem szűnsz meg indítani engem a jóra, és vezetni, hogy a Te legjobb akaratod valósuljon meg bennem. A legjobb, a legkedvesebb, amint a mennyben, úgy, itt a földön is. Ismerjék meg az emberek, ismerjék meg, körülöttem, ismerjék meg a Te jóságodat, a megváltást, és azt, hogy feltámadtál, és élsz. Ámen. Ámen. Ámen. :)

"És ne szabjátok magatokat e világhoz, hanem változzatok el a ti elméteknek megújulása által, hogy MEGVIZSGÁLJÁTOK, mi az Istennek jó, kedves és tökéletes akarata." (Róma 12,2.)

"Hallottátok, hogy megmondatott: Szeresd felebarátodat és gyűlöld ellenségedet. Én pedig azt mondom néktek: Szeressétek ellenségeiteket, áldjátok azokat, akik titeket átkoznak, jót tegyetek azokkal, akik titeket gyűlölnek, és imádkozzatok azokért, akik háborgatnak és kergetnek titeket." (Mt 5,43-44.  Ámen!



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #70 Dátum: 2019. Július 17. - 13:49:45
Assisi Szent Ferenc imája

Uram, adj türelmet,
Hogy elfogadjam amin nem tudok változtatni,
Adj bátorságot, hogy megváltoztassam,
Amit lehet, és adj bölcsességet,
Hogy a kettő között különbséget tudjak tenni.

Uram, tégy engem békéd eszközévé,
hogy szeressek ott, ahol gyűlölnek,
hogy megbocsássak ott, ahol megbántanak,
hogy összekössek, ahol széthúzás van,
hogy reménységet keltsek, ahol kétségbeesés kínoz,
hogy fényt gyújtsak, ahol sötétség uralkodik,
hogy örömet hozzak oda, ahol gond tanyázik.

Ó Uram, segíts meg, hogy törekedjem,
nem arra, hogy megvigasztaljanak, hanem hogy én vigasztaljak,
nem arra, hogy megértsenek, hanem arra, hogy én megértsek,
nem arra, hogy szeressenek, hanem hogy én szeressek.

Mert aki így ad, az kapni fog,
aki elveszíti magát, az talál,
aki megbocsát, annak megbocsátanak,
aki meghal, az fölébred az örök életre.
Amen.



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #71 Dátum: 2019. Augusztus 02. - 00:46:53
Segíts, Uram, hogy lenyugodjam, ne küszködjem, álljak meg, ne mind járkáljak körbe-körbe. Segíts, hogy nyugodtan várjuk, amíg te véghezviszed a megígért győzelmet. Jézus nevében, Ámen.