Szerző Téma: A fórumról  (Megtekintve 53715 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Elérhető Lucius

  • újjászületett hívő testvér
  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 739
  • Nem: Férfi
Válasz #285 Dátum: 2019. Április 26. - 15:55:47
Köszönjük szép és hasznos munkádat!
 O0 :like: :like: :like:

Az Úr a mi igazságunk...


Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #286 Dátum: 2019. Április 26. - 16:55:48
Szívesen!  :int2:

virag4

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető Zoltan

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 3291
  • Nem: Férfi
Válasz #287 Dátum: 2019. Április 26. - 23:50:33
 O0

Egyre jobban alakul.
Szép és hasonlít a régire.
Az Úr áldjon meg a munkádért.

 :2smitten:

Mert kegyelemből tartattatok meg, hit által; és ez nem tőletek van: Isten ajándéka ez;
Mert ő tőle, ő általa és ő reá nézve vannak mindenek. Övé a dicsőség mindörökké.


Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #288 Dátum: 2019. Április 27. - 08:53:37
Köszönöm szépen!  :int2:
Még keresem a megfelelő formáját.  :hi

 :2smitten:

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #289 Dátum: 2019. Május 04. - 19:28:39
Sziasztok!

Visszakerültek az április 20-a és 24-e közötti elveszett hozzászólások a helyükre.

virag4

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető Kamilla

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 5877
  • Nem: Nő
Válasz #290 Dátum: 2019. Május 04. - 20:00:20
   O0

Az igazi Krisztus Jézus mindig az Atyára mutat, Őt emeli fel, és dicsőíti. Felé továbbítja a hódolatot, imádatot.


Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #291 Dátum: 2019. Május 04. - 20:06:50
Sziasztok!

Visszakerültek az április 20-a és 24-e közötti elveszett hozzászólások a helyükre.

virag4
:like:
Köszi! virag8

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #292 Dátum: 2019. Május 04. - 20:12:34
Szívesen!  virag16

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #293 Dátum: 2020. Május 02. - 21:52:20
Kedves Fórumtagság, Testvérek!

Többszöri nekifutás után, azt a végleges döntést hoztuk, hogy az Örömhír fórum jelenlegi formájától eltérően fog tovább működni.

Én úgy gondolom, hogy mindannyiunknak be kell látnia, hogy a fórumunk elveszítette a rendeltetését. Még virtuális formában sem tudunk egymással élő kapcsolatot ápolni.

Mindenkinek köszönjük, aki hozzászólásaival, ötleteivel, szolgálatával hozzájárult az Örömhír fórum működéséhez.

A fórum külső megjelenésében némileg meg fog változni.
Az  összes topic el fog tünni, de az eddig regisztrált aktív tagjaink számára, belépés után láthatóvá  válnak, minden funkciójuk használható marad.

Nem titkolt célunk, hogy egy élhetetlenné vált keresztyén "találkahelyből", Jézus parancsolatát követve a világ felé nyissunk Krisztus evangéliumának hírdetésével.

Ennek megfelelően más szemszögből nézve válogatjuk össze a fórum jővőbeli nyilvános témáit.

A teológiai vitatémák teljes egészében ki lesznek hagyva!

Helyet tartunk fent a bizonyságtételeknek,  ill. a hús-vér keresztyén életet bemutató témáknak.

Igyekszünk az élhető keresztyénség valós bemutatására. A tökéletesség mítoszának mellőzésére.

Szeretnénk érthetővé tenni a keresztyén - hitre nyitott emberek számára, hogy a hívő embernek éppen olyan szűksége van Krisztusra, mint annak, aki éppen az igazsághoz vezető utat keresi.


Eddigi jelenléteteket is megköszönve, testvéri szeretettel irántatok:

Virág és Csaba

:2smitten:
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 02. - 21:53:53 írta Csaba »

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Kálmán

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 13596
  • Nem: Férfi
Válasz #294 Dátum: 2020. Május 03. - 19:54:55
Köszönöm szépen Csaba és Virág a szolgálataitokat itt a forumon, meg a működtetését a fórumnak, és köszönöm a többi testvérnek is a szolgálatait, hozzászólásait. Hála legyen Istennek ezért a forumért és örvendek hogy nem fog megszűnni. Hiszem hogy Isten használta áldásként sokunk életében ezt a fórumot és kívánom Isten áldását továbbra is a fórumra!

 :int



Elérhető Lucius

  • újjászületett hívő testvér
  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 739
  • Nem: Férfi
Válasz #295 Dátum: 2020. Május 06. - 12:12:11
Kedves Fórumtagság, Testvérek!

Többszöri nekifutás után, azt a végleges döntést hoztuk, hogy az Örömhír fórum jelenlegi formájától eltérően fog tovább működni.

Én úgy gondolom, hogy mindannyiunknak be kell látnia, hogy a fórumunk elveszítette a rendeltetését. Még virtuális formában sem tudunk egymással élő kapcsolatot ápolni.

Mindenkinek köszönjük, aki hozzászólásaival, ötleteivel, szolgálatával hozzájárult az Örömhír fórum működéséhez.

A fórum külső megjelenésében némileg meg fog változni.
Az  összes topic el fog tünni, de az eddig regisztrált aktív tagjaink számára, belépés után láthatóvá  válnak, minden funkciójuk használható marad.

Nem titkolt célunk, hogy egy élhetetlenné vált keresztyén "találkahelyből", Jézus parancsolatát követve a világ felé nyissunk Krisztus evangéliumának hírdetésével.

Ennek megfelelően más szemszögből nézve válogatjuk össze a fórum jővőbeli nyilvános témáit.

A teológiai vitatémák teljes egészében ki lesznek hagyva!

Helyet tartunk fent a bizonyságtételeknek,  ill. a hús-vér keresztyén életet bemutató témáknak.

Igyekszünk az élhető keresztyénség valós bemutatására. A tökéletesség mítoszának mellőzésére.

Szeretnénk érthetővé tenni a keresztyén - hitre nyitott emberek számára, hogy a hívő embernek éppen olyan szűksége van Krisztusra, mint annak, aki éppen az igazsághoz vezető utat keresi.


Eddigi jelenléteteket is megköszönve, testvéri szeretettel irántatok:

Virág és Csaba

:2smitten:
Kedves Virág, Csaba, és mindenki más, aki még részt vesz a fórum üzemeltetésében!

Én  nagyon hálás vagyok munkátokért a fórummal kapcsolatban. Kissé belekóstoltam abba, hogy
ez mennyi gyötrelemmel és nehézséggel, fájdalommal járhat együtt. Biztos vagyok abban, ha az emberektől nem is kaptok
ezért semmit, de Isten meghálálja majd a szolgálatotokat.

A gyermekeim nevelése (3 van) néha sok gyötrelemmel jár, de kárpótol a tudat, hogy segíthettem
egy ember "életre kelésében", "felnövekedésében". Nagy öröm látni a szárnyra kelésüket.

Úgy gondolom, hogy a fórumotok segíthet a fiatal keresztények felkészülésében, lehet egyfajta
szülői intés, hogy felismerjék egyházuk esetleg téves tanításait. Hogy van-e erre szükség?
Szerintem mindaddig van, amíg vannak téves tanítások az egyházakban.

Ismerek olyan keresztényt a fórumotokról, aki megírta egy másik fórumon, hogy a Ti fórumotok segített neki megszabadulni a vallásosságtól!!!

A minap szükségét éreztem, hogy átalakítsam a fúrógépem akksiját lítiumos akksira.
Egy fórumban minden információt megtaláltam, ami ehhez szükséges. Ez fantasztikus dolog.
Senkinek nem írtam, hogy megköszönjem a hozzászólásokat, senki nem tudja, hogy mennyire
sokat segített nekem, (talán azt hiszik a mai napig, hogy felesleges a fórumuk), de mégsem volt az.

Ez csak egy nyamvadt fúrógép. Semmi jelentősége nincs az örökkévalóság szempontjából.
Annak azonban, ha a fórum olvasható, és akár csak egyetlen embernek is segít, aki kezdi felismerni,
hogy az egyházában valami nem stimmel, annak már van jelentősége.

Én arra kérnélek Benneteket, hogy ha lehet, ne tünjenek el a témák az idegen olvasók elől.
A döntés a tiétek. 

Kiábrándító lehet, hogy a fórumok nem alkalmasak a kapcsolattartásra, a testvéri kapcsolatok ápolására,
de mi van akkor, hogy ha esetleg nem is ez a feladatuk?

Mi van akkor, ha a szerepük inkább a bibliai igazságok feltárásában és megosztásában van?
Én nem tudom erre a kérdésre a helyes választ, azt viszont világosan látom, hogy szükség (lenne)
egy olyan keresztény fórumra ebben az országban, mint a Tiétek. Egy olyan fórumra, amely
nincs elferdülve.
Én örülnék, ha maradna a jelenlegi formájában, ha kívánjátok besegítek akár a munkában is.
Testvéri üdvözlettel: Lucius

 :2smitten: :2smitten: :2smitten:
« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 06. - 12:14:34 írta Lucius »

Az Úr a mi igazságunk...


Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #296 Dátum: 2020. Május 07. - 20:21:54
Köszönjük a bátorító szavakat!
szivetadja

A "Bibliai igazságok" egyrésze meglehetősen szubjectív, amelyet nagyon jól szemléltet az alábbi ábra.
Aztán létezik Krisztus igazsága, amely ugyan szintén része a bibliában rögzített igazságoknak, de nem függ a nézőpontunktól.

Isten erre az útra hívott el, erre fog hajlani a fórum arculata.



« Utoljára szerkesztve: 2020. Május 09. - 08:56:41 írta Virág »

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #297 Dátum: 2022. Szeptember 25. - 19:34:09
Sajnos frissíteni kellett a fórumot. A régi kinézet nem kompatibilis az újítással, igyekszem hasonlóan megcsinálni majd.

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető b urian jozsef

  • nagypapa
  • Diakónus
  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Nem: Férfi
Válasz #298 Dátum: 2022. Október 01. - 13:37:44
kicsit meglepődtem de lassan kezdek eligazodni



Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #299 Dátum: 2022. Október 05. - 07:22:58
Kedves Testvérek!


Minden évben október elején Csabával döntenünk kellett a fórum további sorsáról, mert ilyenkor érkezett az éves tárhely szolgáltatási díj. Mindig azt mondtuk, hogy legyen még egy év. Most nem tudom, hogyan tovább. Van- e értelme áldozatot hozni egy alig működő fórumért? Sajnos az anyagi lehetőségeim nagyon beszűkültek, a díj is emelkedett.
Először is az érdekel, hogy szükségetek van-e a fórumra?

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1