Szerző Téma: Hálás akarok lenni  (Megtekintve 64627 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #75 Dátum: 2018. Július 02. - 00:18:42
[valasz author=Gábor link=topic=672.msg86841#msg86841 date=1530358886]

[/valasz]

Kedves Gábor!

Te imádkozol az én fiamért? Nagyon jól esik, köszönöm szépen és úgy legyen ahogy látod!

 :int2:



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #76 Dátum: 2018. Október 13. - 21:32:44
Az elmúlt héten tanúja lehettem egy csoda kibontakozásának. Van egy drága Testvérnőm, akivel közelebb állunk egymáshoz, mintha vér szerinti testvérek lennénk. Mindennap beszélünk egymással,és ismerjük egymás gondját-baját,örömét. Akkor ismertem meg amikor megtért és bemerítkezett a gyülekezetünkbe, és valahogy úgy adódott, hogy barátokká tudtunk válni. Volt egy nagyon nagy bánata, ami keserítette az életét, az pedig az volt,hogy nem volt szabad a cigarettától, és hát a gyüliben a "jó" keresztények kialakítottak benne egy masszív bűntudatot, ami miatt - bár közre játszottak a betegségek is - elmaradt a gyüliből. 3-an tartottuk vele a kapcsolatot, és imádkoztunk érte folyamatosan, de közben teltek az évek és a sátán sokszor vádolta őt ezzel. Nagyon nehéz egy rossz szokástól szabadulni, ami nála aztán már szellemi kötelék is lett. De én mindíg tudtam, hogy ő őszintén szeretne szabadulni, de emberi erőből nem ment, a szellemi igazságot meg valahogy nem tudta megragadni. Az elmúlt 22 év alatt sok neki buzdulását láttam, aztán a kudarcokat is. Sokat imádkoztam érte, mert tudtam, hogy keresztény embernek nem kell kötelékek között élni. Ezalatt az idő alatt, nekem a bátorítás szolgálata adatott. És most elérkezett a szabadulás ideje. Isten meghallgatott minket és elhozta a szabadulás idejét, 58 év rabság után. Egész héten mindennap kiváncsian vártam, hogy milyen nap jön, és egymás után jöttek az örvendező napok, mert szabad! Szabad lett! És nincsenek gyötrelmek, vágyakozások. Ilyen az amikor a Fiú szabadít meg, ők valósággal szabadok ! Dicsősség Istennek! Ámen!