Szerző Téma: Hálás akarok lenni  (Megtekintve 64630 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Jazmin

  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Nő
Válasz #45 Dátum: 2014. December 15. - 17:19:45
[valasz author=Irma link=topic=672.msg57068#msg57068 date=1418395141]

[/valasz]

Dicsőség Istennek!!!

Az Isten szeretet.  1 Jan 4:16


Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #46 Dátum: 2015. Március 02. - 16:28:40
Dr-Kováts György

Gondoltál rá, hogy a hálaadás is a szellemi harc része? Amikor tudatosan hálát adsz, egy nehéz helyzetben, amikor kimondod a menny szavát, ott, ahol az emberek csak panaszkodnak, vagy egymást vádolják, akkor életet adsz tovább, az élet mellett tetted le a voksodat, az élet szavát szólod, a mennyet hozod közel ehhez a helyzethez, amiben az emberek a halállal találkoznának. Ez a harc része. Tudatosan teszed, vagy már "tulajdonságoddá vált", jellemvonásoddá, mindegy, benne vagy, és az Úrral jársz, az Úr oldalához tartozol, és az Úr Jézus lelkületét, indulatát engeded felszínre kerülni. Áldás van rajtad, és lesz is, egyre inkább, ahogy előre haladsz ezen az úton. Válaszd, és Ő is választ téged. Válaszd, és meglátod a győzelmet, mindenféle területen. Válaszd, és meglátod, ahogy a menny teljes hadereje elindul, és győzelmet szerez élethelyzetedben - s azokéban, akikért imádkozol, akik mellett ott állsz. Meglátod a menny győzelmét. Légy áldott, légy bátor, légy hűséges az Isten Igéjéhez. Ámen. smile hangulatjel

Zsolt 103,1-2. "Áldjad én lelkem az Urat, és egész bensőm az Ő szent nevét. Áldjad én lelkem az Urat, és el ne feledkezzél semmi jótéteményéről."



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #47 Dátum: 2015. Március 02. - 16:36:42
Ámen! O0

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #48 Dátum: 2015. Március 26. - 17:42:36
Ma nagy dolog történt velem, amire már nagyon régen készültem, de gyávaságból mindig elmaradt : fogorvoshoz jártam, és ennek eredményeképpen újra van fogam.  ;D
Sajnos az évek során egyre több fogamtól kellett megválnom, igy egyre kevesebb fogam maradt. És nekem ez egyre kinosabb volt, mert én nagyon szeretek mosolyogni, de szégyeltem a foghijaimat, igy csak épphogy mertem kicsit mosolyogni, hogy ne látszódjon a hiány. De most különböző okok miatt elhatároztam, hogy nem hagyom ezt tovább igy, akkor kirendelt nekem az Úr egy akciót hirdető fogászatot, ahol ripsz-ropsz megoldották a problémámat, és most már csak meg kell szoknom, hogy mosolyoghatok, sőt nevethetek. Ez annyira jó! Mert az embereknek annyira szükségük van arra, hogy minél több mosolygó emberrel találkozzanak. Népünk nagyon pesszimista nép, és sokszor látom, hogy feltünik neki ha valaki derűt áraszt. Tőlem már konkrétan rákérdeztek, hogy miért van az, hogy annyi baj közepette amiken keresztül mentem, hogy tudok mindig mosolyogni. És akkor jó volt elmondani, hogy azért, mert az én körülményeim Isten kezében vannak, és Ő mindeddig megsegített, és tudom soha nem hagy cserben.
Nagyon boldog vagyok, és nagyon hálás vagyok Istennek, mert olyan fogászatot találtam ahol hihetetlenül olcsón csinálták meg a fogsoromat, és végig fájdalom nélkül úsztam meg a beavatkozást. Most tanulok beszélni, úgyhogy dicséreteket éneklek hangosan. Dicsérem az Urat!



Nem elérhető b urian jozsef

  • nagypapa
  • Diakónus
  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Nem: Férfi
Válasz #49 Dátum: 2015. Március 26. - 18:12:49
Nem elég hogy unokázhatsz,de még a fogad is rendbe jött!Nekem is nagyon kéne mennem,de se pénzem se időm rá sajnos!Örülök a jó hireknek! :)



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #50 Dátum: 2015. Március 26. - 18:57:23
[valasz author=b urian jozsef link=topic=672.msg62351#msg62351 date=1427389969]

[/valasz]

Félreértettél unokaügyben, nekem csak hiányzik az unokázás. Nekem még nincs. Remélem egyszer majd megengedi nekem az Úr, hogy legyen.
Nekem csak fogam van, de most annak is nagyon örülök.



Nem elérhető Kálmán

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 13596
  • Nem: Férfi
Válasz #51 Dátum: 2015. Március 26. - 19:39:34
Örvendek Irma ennek a jó hírnek! Hála legyen Istennek, hogy megerősített és hogy elmentél a fogászatra és hogy most van fogsorod és hogy most tudsz nevetni és hogy dicséreteket énekelsz hangosan! Áldott legyen Isten mindezért!

 :int



Nem elérhető Jazmin

  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Nő
Válasz #52 Dátum: 2015. Március 27. - 17:12:04
Ma nagy dolog történt velem, amire már nagyon régen készültem, de gyávaságból mindig elmaradt : fogorvoshoz jártam, és ennek eredményeképpen újra van fogam.  ;D
Sajnos az évek során egyre több fogamtól kellett megválnom, igy egyre kevesebb fogam maradt. És nekem ez egyre kinosabb volt, mert én nagyon szeretek mosolyogni, de szégyeltem a foghijaimat, igy csak épphogy mertem kicsit mosolyogni, hogy ne látszódjon a hiány. De most különböző okok miatt elhatároztam, hogy nem hagyom ezt tovább igy, akkor kirendelt nekem az Úr egy akciót hirdető fogászatot, ahol ripsz-ropsz megoldották a problémámat, és most már csak meg kell szoknom, hogy mosolyoghatok, sőt nevethetek. Ez annyira jó! Mert az embereknek annyira szükségük van arra, hogy minél több mosolygó emberrel találkozzanak. Népünk nagyon pesszimista nép, és sokszor látom, hogy feltünik neki ha valaki derűt áraszt. Tőlem már konkrétan rákérdeztek, hogy miért van az, hogy annyi baj közepette amiken keresztül mentem, hogy tudok mindig mosolyogni. És akkor jó volt elmondani, hogy azért, mert az én körülményeim Isten kezében vannak, és Ő mindeddig megsegített, és tudom soha nem hagy cserben.
Nagyon boldog vagyok, és nagyon hálás vagyok Istennek, mert olyan fogászatot találtam ahol hihetetlenül olcsón csinálták meg a fogsoromat, és végig fájdalom nélkül úsztam meg a beavatkozást. Most tanulok beszélni, úgyhogy dicséreteket éneklek hangosan. Dicsérem az Urat!

Draga Irma! Akkor mosolyra es nevetesre fel!!!      Jób:8:21   Megtölti még szádat nevetéssel és ajkaidat vigassággal.

Az Isten szeretet.  1 Jan 4:16


Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #53 Dátum: 2015. Március 28. - 08:15:02
:like:

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető b urian jozsef

  • nagypapa
  • Diakónus
  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Nem: Férfi
Válasz #54 Dátum: 2015. Március 28. - 08:36:52
Hid el Irma az sem rossz ha foga van az embernek.Nekem unokám van fogam kevés.Hát nem is tudom melyik a jobb! ;D DE majd el jön az idő mikor mind kettőnknek lesz mind kettő!! O0



Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #55 Dátum: 2015. Március 28. - 08:38:34
Nagyon örülök Irma, hogy ilyen nagyszerűen megoldódott ez a problémád! szivetadja

df1 df3 df5

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #56 Dátum: 2015. Március 31. - 04:17:49
[valasz author=b urian jozsef link=topic=672.msg62422#msg62422 date=1427528212]

[/valasz]

 jajdejo

Hiszem, hogy egyszer majd tényleg igy lesz!



Nem elérhető zsotza

  • Utolsó utáni csavar Isten gépezetében.
  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1074
  • Nem: Férfi
  • Takarító- kistestvér
Válasz #57 Dátum: 2015. Július 28. - 11:42:13
Hálás  vagyok  azért, hogy  működik, és  él a  Fórum O0
Elég  csak  beírni  valamelyik  web-keresőbe: "  keresztény  fórum ".....  :sherlock:
Hááát...  a  legtöbb  webhely  vagy  megszűnt, vagy  full  inaktív.  :-X

Hálás  vagyok  azért  is,
hogy  a  gyártók  - tudatukon  kívül -  :2funny:
gondoltak  rám, és  a  hozzám  hasonló
okos, (  fizikai )  gomb  nélküli  okostelefonoktól  idegenkedő  maradi  fazonokra,
és  terveznek -gyártanak  még  hagyományos, gombsoros  telókat!

Az  egyik ilyen  típus  magyarországi  forgalmazója  Pelikán  József :

Van,aki  még  nem hallott  e  névről?   ;)

Hazánkban is piacra dobja mobiljait a Card Phone - GSM magazin

Nektek  hogy  tetszik ?

"Leben,und leben lassen!"


Nem elérhető Kamilla

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 5877
  • Nem: Nő
Válasz #58 Dátum: 2015. Szeptember 28. - 21:50:55
Teljes szívemből hálát adok Atyánknak, hogy nem kell kint lennem a szabad ég alatt, vagy valamilyen sátorban, se nappal, se éjszaka ebben a hideg szélben.
Hálát adok, amiért van tető fejem fölött, van mit ennem, mibe ruházkodnom, és békességesen hajthatom le fejemet álomra.
Hálát adok, amiért a családom, az unokáim is biztonságban, melegben vannak, és nyugodtan aludhatnak, és kelhetnek fel.
Hálát adok, amiért kiszámíthatóak a napjaink, és nem kell rettegnünk, mit hoz a holnap.
Hálát adok, amiért van reménységünk, ígéreteink Istentől, amik biztos horgonyok, dicsőség Istennek ezért, és minden jóért, gondviselésért!

    :dicseret:

Az igazi Krisztus Jézus mindig az Atyára mutat, Őt emeli fel, és dicsőíti. Felé továbbítja a hódolatot, imádatot.


Nem elérhető Gábor

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1466
  • Nem: Férfi
Válasz #59 Dátum: 2015. Szeptember 29. - 16:14:21
[valasz author=Kamilla link=topic=672.msg70728#msg70728 date=1443469855]

[/valasz]

Ámen testvérem! Mindezekért én is hálás vagyok! :)