Szerző Téma: Imádságaink  (Megtekintve 126153 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #30 Dátum: 2012. Július 30. - 20:33:35
Ámen!

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Magduska

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1202
  • Nem: Nő
Válasz #31 Dátum: 2012. Július 31. - 20:29:22
Mennyei Atyám ismét eléd jövök azzal a kéréssel, hogy az Úr Jézus Krisztusban hívő emberek, vegyék komolyan a Te akaratodat az összegyülekezésükkel kapcsolatban.
Valóban az Úr Jézus Krisztus szent NEVÉBEN jöjjenek össze, és az írásokban leírtaknak a betartását kérlek nehezítsd a szívükre azoknak akiknek ebben a feladatban vezető szerepe van.
Azt olvasom, hogy nincs hatalmasság csak Tetőled, és ezért fordulok ezzel Hozzád.
Mert ebben is csak Te tudsz cselekedni.
Az Úr Jézus Krisztus nevében kérem

Ámen és Ámen



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #32 Dátum: 2012. Július 31. - 20:35:41
Ámen!

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Magduska

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1202
  • Nem: Nő
Válasz #33 Dátum: 2012. Augusztus 02. - 06:16:57
Köszönöm Atyám, hogy újra eléd jövök, dicsérlek és magasztallak csodálatos lényedért, hogy megismerteted magad velünk.
Hálát adok az éjszakáért a békességért a nyugalomért.
A testvérekkel való közösségért, hogy társakat adsz a te dicséretedhez, és együtt magasztalhatunk minden kegyelmedért, minden áldásodért.
Köszönöm, hogy ma is a Te kezedbe tehetem a dolgaimat/dolgainkat, és köszönöm, hogy elmondhatom, hogy én vagyok az az asszony, az a nő akit Te szeretsz, és mindent amit adsz, azért adod, hogy jobban megismerhesselek/megismerhessünk.
Hála tölti el a szívem, hogy kérhetlek segíts bennünket, hogy minden történést a Te kezedből tudjunk fogadni, és mindenből megtanuljuk azt amire Te akarsz tanítani bennünket.
Köszönöm, hogy minden lélegzetvétel egy imám, és hálát adok Neked érte, hogy ezt is Te tanítod meg mindenkinek.

Az Úr Jézus Krisztus
Szent NEVÉBEN
Ámen és Ámen
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 02. - 10:42:34 írta Virág »



Nem elérhető Magduska

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1202
  • Nem: Nő
Válasz #34 Dátum: 2012. Augusztus 04. - 05:27:18
Hálát adok neked Abba Atyám, hogy ma is magasztalhatlak, és ma is a Te kezedből fogadhatok mindent, mert Megváltottál, magadhoz fogadtál.
Tiéd minden hála és dicséret .
Az Úr Jézus Krisztus szent NEVÉBEN
Ámen és Ámen



Nem elérhető Magduska

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1202
  • Nem: Nő
Válasz #35 Dátum: 2012. Augusztus 05. - 05:18:06
Úr Jézus Krisztus!
Köszönöm, hogy tudhatom, köszönöm, hogy köszönhetem, köszönöm, hogy a Te kezedbe tehetem, ma is az egész napomat.
Dicsőség hódolat,hála mind azért amit Te tartasz jónak nekem/nekünk.
Hálát adok, hogy Benned vagyok elrejtve, és minden a javamra működik.
Köszönöm, hogy a Test tökéletesen működik, mert Te irányítod úgy ahogy Te akarod!
Hálát adok, hogy mind ezt
Az Úr Jézus Krisztus
Szent
NEVÉBEN írhatom

Ámen és Ámen



Nem elérhető Magduska

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1202
  • Nem: Nő
Válasz #36 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 03:53:09
Köszönöm Mennyei Atyám, hogy újra felébresztettél, hogy Téged imádjalak, Téged dicsérjelek és a Te királyi székedhez vigyem ma is embertársaimat.
Megáldom őket az Úr Jézus Krisztus Szent NEVÉBEN, és hálát adok Neked, hogy kígyókon és skorpiókon taposhatunk és az ellenség minden erején, és semmi sem árthat nekünk.
Köszönöm, hogy magasztalhatlak a Te csoda dolgaidért és azért, hogy ma is mindent a Te kezedbe tehetek.
Az időjárást, a környezetünket, a megnyilatkozásainkat, a cselekvéseinket, az útjainkat, a gondolatainkat és a beszédünket.
Azt amit ide leírunk, minden minden Téged dicsérjen, téged magasztaljon.
Te a dicséretek közt lakozol, és körül vesz téged a dicséret fellege, és ebben részesülhetünk, mert nekünk adtad a te szent BESZÉDED az IGE, a Megtestesült Ige által.
Köszönöm, hogy azt akarod, hogy az igazság ismeretére eljussunk.
Köszönöm, köszönöm, köszönöm
Az Úr Jézus Krisztus Szent NEVÉBEN
Ámen és Ámen



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #37 Dátum: 2012. Augusztus 06. - 07:25:55
Mindenható Istenünk!
Köszönöm Néked, hogy lehetőséget adtál, hogy nevednek dicsérete rendszeres imádságok által is megjelenjen ezen a fórumon!
Köszönöm Atyám testvéreink Érted való buzgóságát, áldjad meg kérlek mindannyiunk imádságát, akik szeretetedre szomjazva fordulunk Hozzád!
Fiadnak vére által hallgassál meg Atyám!
Ámen!

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Magduska

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1202
  • Nem: Nő
Válasz #38 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 05:59:43
Hála, hála, és dicséret , és köszönet Neked Mennyei Atyám, hogy ma is a Te kezedből fogadhatok mindent, és minden utamat  te irányítod.
Köszönöm a testvéreket, akiket Te adsz, és akikkel Te kapcsolsz össze.
Tiéd legyen mindenért minden dicsőség.

Az Úr Jézus Krisztus Nevében
Ámen és ámen


        Pintér Béla Karjaid tartanak
      - YouTube
 
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus 07. - 06:07:14 írta Magduska »



Nem elérhető Eca

  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 606
  • Nem: Nő
Válasz #39 Dátum: 2012. Augusztus 07. - 14:59:51
Ámen!



Nem elérhető Magduska

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1202
  • Nem: Nő
Válasz #40 Dátum: 2012. Augusztus 08. - 03:22:55
Csak téged dicsér minden, köszönöm, hogy ezt tudhatom, köszönöm, hogy minden dolgainkat megcselekedted helyettünk, és köszönöm az "ELVÉGEZTETETT", mondatodat.
Hálát adok a testvéri közösségért, és azért, hogy Te mindent tudsz, és mindennek rendelt ideje van.
Várom a mai napi kijelentéseidet, mert éhezem és szomjazom a Te igazságodat.
Köszönöm, hogy egy Test vagyunk, és a test minden sejtecskéje részesül a Te nagy nagy ajándékodban.
Hálás a szívem, hogy a Te kezedbe tehetek mindent, és onnan fogadhatok el mindent.
Az
Úr Jézus Krisztus
SZENT Nevében
Ámen és Ámen



Nem elérhető Eca

  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 606
  • Nem: Nő
Válasz #41 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 13:26:28
Drága Urunk, segíts, hogy minden nap hozzád forduljunk
vezetésért. Add, hogy az életünkkel másoknak méltóságot és igazságot
szerezzünk. Ámen.



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #42 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 14:08:46
Ámen!

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Magduska

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1202
  • Nem: Nő
Válasz #43 Dátum: 2012. Augusztus 13. - 14:22:44
Ámen



Nem elérhető bacsipista

  • Barátkozó
  • *
  • Hozzászólások: 92
  • Nem: Férfi
    • Havanna csoport
Válasz #44 Dátum: 2012. Augusztus 16. - 11:26:11
Csak téged dicsér minden, köszönöm, hogy ezt tudhatom, köszönöm, hogy minden dolgainkat megcselekedted helyettünk, és köszönöm az "ELVÉGEZTETETT", mondatodat.
Hálát adok a testvéri közösségért, és azért, hogy Te mindent tudsz, és mindennek rendelt ideje van.
Várom a mai napi kijelentéseidet, mert éhezem és szomjazom a Te igazságodat.
Köszönöm, hogy egy Test vagyunk, és a test minden sejtecskéje részesül a Te nagy nagy ajándékodban.
Hálás a szívem, hogy a Te kezedbe tehetek mindent, és onnan fogadhatok el mindent.
Az
Úr Jézus Krisztus
SZENT Nevében
Ámen és Ámen

Ámen

 Köszönöm ezt az imádságot, melyet  Magduska  a  60. születésnapomon mondott el neked Uram. Azon a napon jobban éreztem azt a szeretetet amit adtál nekünk, és hálás a szívem amiért nevemen szólítottál és megváltottál korábbi életemből.
Új célt, új feladatokat, új ismeretségeket és megújult szívet adtál nekem Istenem, amely már nem magamért, hanem Érted, testvéreimért és az elesettekért dobog.
Köszönöm amiért megváltoztattad gondolkodásomat, Szent Szellemed ajándékaiból is adtál nekem, és szolgálatba állítottál.
Kérlek vezess engem, járj előttem, hogy követhesselek. Bocsáss meg, ha elfordítom néha rólad a tekintetem, de esendő ember vagyok. Elismerem és beismerem vétkeimet, hibáimat reménykedve a helyreállító kegyelmedben.
Ámen

"A Lélek gyümölcse pedig: szeretet, öröm, békesség, türelem, szívesség, jóság, hűség,"
                     Gal 5:22.