Szerző Téma: Keresztyének betegségek idején  (Megtekintve 18256 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Kamilla

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 5877
  • Nem: Nő
Válasz #60 Dátum: 2015. Május 22. - 19:18:03
Isten áldja meg anyukádat és téged is, kedves Virág, és adjon erőt, reményteljes kitartás ezekben a nehéz időkben.   :2smitten:

        virag21

Az igazi Krisztus Jézus mindig az Atyára mutat, Őt emeli fel, és dicsőíti. Felé továbbítja a hódolatot, imádatot.


Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #61 Dátum: 2015. Május 22. - 19:27:44
Nagyon szépen köszönöm Kamilla! szivetadja

virag12

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető b urian jozsef

  • nagypapa
  • Diakónus
  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Nem: Férfi
Válasz #62 Dátum: 2015. Május 22. - 19:38:58
Én is imádkozom Kálmán szeme gyógyulásáért!Virág ,édesanyád gyógyulásáért is! :2smitten:



Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #63 Dátum: 2015. Május 23. - 06:38:57
Köszönöm szépen Neked is József!  :2smitten:

virag4

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető Kálmán

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 13596
  • Nem: Férfi
Válasz #64 Dátum: 2015. Május 23. - 07:42:47
Köszönöm, hogy imádkoztok szemeim gyógyulásáért. Édesanyádnak gyógyulást kivánok Virág!

 :int



Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #65 Dátum: 2015. Május 23. - 07:57:44
Köszönöm Kálmán! szivetadja

Voltál azóta a szemészeten, van javulás?

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető Kálmán

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 13596
  • Nem: Férfi
Válasz #66 Dátum: 2015. Május 23. - 08:21:11
Elmentem mivel be voltam programálva, de a doktornő nem volt ott. Ez már kétszer fordult elő. Remélem, hogy harmadikszor ott lesz. Minden este csepegtetek a szemeimbe. Kiváncsi vagyok hogy mikor megméri a nyomást a szemfenéken akkor milyen eredmény jön ki.

 :int




Nem elérhető Margit

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 3463
  • Nem: Nő
Válasz #67 Dátum: 2015. Május 23. - 22:49:16
Kedves Virág és Kálmán! Isten segítségét kérem én is a megpróbáltatásokban számotokra. Hűséges Istenünk Jézus nevében hallgassa meg az imádságokat és adjon gyógyulást, enyhítse a terheket.



Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #68 Dátum: 2015. Május 24. - 08:33:50
Köszönöm szépen Margit! szivetadja
 df5 df3 df1

Kálmán, eléggé frusztráló lehetett, hogy nem volt ott az orvos. Reméljük, hogy hatásos lesz a csepp.
Esetleg kiegészítésként még jó lehet a feketeáfonya, a goji bogyó vagy a homoktövis, ezek jó hatással vannak a zöldhályogra. :szelid:


Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető Kálmán

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 13596
  • Nem: Férfi
Válasz #69 Dátum: 2015. Május 25. - 06:46:19
Köszönöm Virág a jótanácsot. Köszönöm Margit a jókivánságot.

 :int



Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #70 Dátum: 2015. Május 29. - 15:10:29
Tegnapelőtt hazajöttünk a kórházból. Az antibiotikumos kezelés az epehólyag-gyulladást lehúzta, viszont a javasolt műtétet sebészeti konzílium után elvetették az orvosok, mert Anyukám számára nagyon veszélyes lenne. Az epekövek még a vezetékben és az epehólyagban vannak. Diétázni kell. Most már tudom, hogy mire kell figyelni, melyek azok a tünetek, amelyek jelzik, ha kiújulna a gyulladás. Nem vagyok teljesen nyugodt, de most ez van, igyekszünk túljutni ezen.


Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető Kálmán

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 13596
  • Nem: Férfi
Válasz #71 Dátum: 2015. Május 29. - 16:00:20
Köszönjük Virág a beszámolót. Örvendünk, hogy édesanyádat hazaengedték és hogy javult az állapota. Sok erőt kívánunk neked és további gyógyulást édesanyádnak! Az Úr legyen veletek!




Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4598
  • Nem: Nő
Válasz #72 Dátum: 2015. Május 29. - 21:43:26
Köszönjük szépen!  vint

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető Kálmán

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 13596
  • Nem: Férfi
Válasz #73 Dátum: 2015. December 04. - 07:40:17
Isten kegyelméből kiengedték a kórházból a feleségemet és a fiamat kedden. A fiam most jobban van. Többet eszik és eszik. A bioritmusa is helyre van állva egyelőre. Sikerült eddig minden nap kivinni őt sétálni. Délbe ebédkor sikerült eddig vele megetetni egy kis levest. Eddig nem reggelizett, de most legalább megeszik két gyümölcs joghurtot. Imádkozzunk tovább testvérek az ő lelkéért. Egyelőre az érdektelenség, közömbösség állapotában van, de hiszem hogy Isten kitudja őt mozdítani ebből. Azt szeretném, hogy érdeklődést támasszon benne az ő Igéje iránt, hogy azt kívánja olvasni és hallgatni. Valamikor megtanult olvasni és olvasott is, de annak már több mint három éve. Jó lenne ha újra elkezdene olvasni. Írni nem tanult meg, csak gépen. Az is jó és még hasznát veheti és hátha majd kedve támad valamikor gépen írni. De az olvasás még fontosabb lenne számára és hát hogy Isten támasszon más dolgok iránt is érdeklődést benne. Hogy lássuk meg és ő is, hogy milyen képességet, vagy képességeket kapott Istentől, hogy tudja kamatoztatni azokat Isten dicsőségére. És a páromért és értem is imádkozzatok továbbra is testvérek, hogy türelmesen, bölcsen, szeretettel tudjuk gondozni és nevelni őt. A nagyobbik fiúnkért is imádkozzatok, hogy Isten rendeljen ki számára egy néki megfelelő munkahelyet és hogy mutassa meg neki hogy ha még tanulnia ki akkor mi az, és hogy milyen pályán tanuljon tovább. A biológia pótvizsgája a fiamnak Isten kegyelméből sikerült. Hála legyen Istennek ezért!

 :int



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #74 Dátum: 2015. December 04. - 11:10:50
Köszönjük Kálmán, hogy megosztottad velünk a benneteket ért változásokat, eredményeket, terheket!
Én továbbra is imádkozom értetek. :2smitten:

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13