Szerző Téma: Igék és üzenetek minden napra  (Megtekintve 175496 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

ircsi

  • Vendég
Dátum: 2013. Augusztus 21. - 08:12:03
Áldott hetet az Urral Mindenkinek!  :int2:



ircsi

  • Vendég
Válasz #1 Dátum: 2013. Augusztus 23. - 07:57:30
Jó reggelt, békés , sikeres napot az Urral Mindenkinek!   :int2:

Zsolt. 122,8
Atyámfiaiért és barátaimért hadd mondhassam: béke veled! 
Zsolt. 122,9
Az Úrnak, a mi Istenünknek házáért hadd kivánhassak jót tenéked!



ircsi

  • Vendég
Válasz #2 Dátum: 2013. Augusztus 24. - 07:51:36
Békesség!

Áldott, az Úr gazdag jelelétében töltött hétvégét Mindenkinek!



Nem elérhető b urian jozsef

  • nagypapa
  • Diakónus
  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Nem: Férfi
Válasz #3 Dátum: 2013. Augusztus 24. - 08:07:22
Köszönjük!Nektek is áldott hétvégét!




ircsi

  • Vendég
Válasz #4 Dátum: 2013. Augusztus 26. - 10:32:32
Békesség!

Áldott, kegyelemben gazdag hetet az Urban Mindenkinek!  :int2:

2 Ján. 1,3
Kegyelem, irgalom, békesség legyen veletek az Atya Istentől, és az Úr Jézus Krisztustól az Atyának Fiától igazsággal és szeretettel.





ircsi

  • Vendég
Válasz #5 Dátum: 2013. Augusztus 27. - 09:57:24
Az Urtól megáldott, szép napot Mindenkinek!   :int2:

Zsolt. 62,6
Csak Istenben nyugodjál meg lelkem, mert tőle van reménységem.
Zsolt. 62,7
Csak ő az én kősziklám és szabadulásom; ő az én oltalmam, azért nem rendülök meg.
Zsolt. 62,8
Istennél van szabadulásom és dicsőségem; az én erős kősziklám, az én menedékem Istenben van.
Zsolt. 62,9
Bízzatok ő benne mindenkor, ti népek; öntsétek ki előtte szíveteket; Isten a mi menedékünk. Szela.



Nem elérhető Zoltan

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 3290
  • Nem: Férfi
Válasz #6 Dátum: 2013. Augusztus 30. - 19:36:55
Legyen ez egy imánk az Úr felé ...

Zsolt 63:1  Dávid zsoltára, mikor a Júda pusztájában volt.
Zsolt 63:2  Isten! én Istenem vagy te, jó reggel kereslek téged; téged szomjúhoz lelkem, téged sóvárog testem a kiaszott, elepedt földön, a melynek nincs vize;
Zsolt 63:3  Hogy láthassalak téged a szent helyen, szemlélvén a te hatalmadat és dicsőségedet.
Zsolt 63:4  Hiszen a te kegyelmed jobb az életnél: az én ajakim hadd dicsérjenek téged.
Zsolt 63:5  Áldanálak ezért életem fogytáig; a te nevedben emelném fel kezeimet.
Zsolt 63:6  Mintha zsírral és kövérséggel telnék meg lelkem, mikor víg ajakkal dicsérhet téged az én szájam!
Zsolt 63:7  Ha reád gondolok ágyamban: őrváltásról őrváltásra rólad elmélkedem;
Zsolt 63:8  Mert segítségem voltál, és a te szárnyaidnak árnyékában örvendeztem.
Zsolt 63:9  Ragaszkodik hozzád az én lelkem; a te jobbod megtámogat engem.

Mert kegyelemből tartattatok meg, hit által; és ez nem tőletek van: Isten ajándéka ez;
Mert ő tőle, ő általa és ő reá nézve vannak mindenek. Övé a dicsőség mindörökké.


Nem elérhető Kamilla

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 5870
  • Nem: Nő
Válasz #7 Dátum: 2013. Augusztus 30. - 20:35:07

 Ámen!!   vmosoly11

Az igazi Krisztus Jézus mindig az Atyára mutat, Őt emeli fel, és dicsőíti. Felé továbbítja a hódolatot, imádatot.


Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #8 Dátum: 2013. Augusztus 30. - 20:41:00
Ámen! :)

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Zoltan

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 3290
  • Nem: Férfi
Válasz #9 Dátum: 2013. Augusztus 31. - 06:08:07

Egy dicsőitő magasztaló ima, e mai napra.

Zsolt 65:2  Tied a hódolat, a dicséret, oh Isten, a Sionon; és néked teljesítik [ott] a fogadást.
Zsolt 65:3  Oh könyörgést meghallgató, hozzád folyamodik minden test.
Zsolt 65:4  Bűneim erőt vettek rajtam; vétkeinket te bocsásd meg.
Zsolt 65:5  Boldog az, a kit te kiválasztasz és magadhoz fogadsz, hogy lakozzék a te tornáczaidban; hadd teljesedjünk meg a te házadnak javaival, a te templomodnak szentségével!
Zsolt 65:6  Csodálatos dolgokat szólasz nékünk a te igazságodban, idvességünknek Istene; e föld minden szélének és a messze tengernek bizodalma;
Zsolt 65:7  A ki hegyeket épít erejével, körül van övezve hatalommal;
Zsolt 65:8  A ki lecsillapítja a tengerek zúgását, habjaik zúgását, és a népek háborgását.
Zsolt 65:9  Félnek is jeleidtől a szélek lakói; a napkelet és nyugot határait megörvendezteted.
Zsolt 65:10  Meglátogatod a földet és elárasztod; nagyon meggazdagítod azt. Istennek folyója tele van vizekkel; gabonát szerzesz nékik, mert úgy rendelted azt.
Zsolt 65:11  Megitatod barázdáit, göröngyeit meglapítod; záporesővel meglágyítod azt, termését megáldod.
Zsolt 65:12  Megkoronázod az esztendőt jóvoltoddal, és a te nyomdokaidon kövérség fakad;
Zsolt 65:13  Csepegnek a puszta legelői és a halmokat vígság övezi.
Zsolt 65:14  A legelők megtelnek juhokkal, és a völgyeket gabona borítja; örvendeznek és énekelnek.


Csodálatos, hatalmas a mi Istenünk.
Dicsőség neki.

 :2smitten:

Mert kegyelemből tartattatok meg, hit által; és ez nem tőletek van: Isten ajándéka ez;
Mert ő tőle, ő általa és ő reá nézve vannak mindenek. Övé a dicsőség mindörökké.


Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #10 Dátum: 2013. Augusztus 31. - 07:48:39
Ámen!

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


ircsi

  • Vendég
Válasz #11 Dátum: 2013. Augusztus 31. - 18:20:37
Ámen!


Én. 8,6
Tégy engem mintegy pecsétet a te szívedre, mintegy pecsétet a te karodra; mert erős a szeretet, mint a halál, kemény, mint a sír a buzgó szerelem; lángjai tűznek lángjai, az Úrnak lángjai.

Én. 8,7
Sok vizek el nem olthatnák e szeretetet: a folyóvizek sem boríthatnák azt el: ha az ember minden házabeli marháját adná is e szeretetért, mégis megvetnék azt.



Nem elérhető Zoltan

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 3290
  • Nem: Férfi
Válasz #12 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 07:33:03


Zsolt 66:1  Az éneklőmesternek; zsoltár, ének. ; Örvendezz Istennek, oh te egész föld.
Zsolt 66:2  Énekeljétek az ő nevének dicsőségét; dicsőítsétek az ő dicséretét!
Zsolt 66:3  Mondjátok Istennek: Mily csudálatosak a te műveid: a te hatalmad nagy volta miatt hízelegnek néked ellenségeid.
Zsolt 66:4  Az egész föld leborul előtted; énekel néked, énekli a te nevedet. Szela.
Zsolt 66:5  Jőjjetek és lássátok az Isten dolgait; csudálatosak az ő cselekedetei az emberek fiain.
Zsolt 66:6  A tengert szárazzá változtatta, a folyamon gyalog mentek át: ott örvendeztünk ő benne.
Zsolt 66:7  A ki uralkodik az ő hatalmával örökké, szemmel tartja a pogányokat, hogy az engedetlenek fel ne fuvalkodjanak magukban. Szela.
Zsolt 66:8  Áldjátok népek a mi Istenünket, és hallassátok az ő dicséretének szavát.
Zsolt 66:9  A ki megeleveníti lelkünket, s nem engedi, hogy lábaink megtántorodjanak.
Zsolt 66:10  Mert megpróbáltál minket, oh Isten, megtisztítottál, a mint tisztítják az ezüstöt.
Zsolt 66:11  Hálóba vittél be minket, megszorítottad derekainkat.
Zsolt 66:12  Embert ültettél fejünkre, tűzbe-vízbe jutottunk: de kihoztál bennünket bőségre.
Zsolt 66:13  Elmegyek házadba égőáldozatokkal, lefizetem néked fogadásaimat,
Zsolt 66:14  A melyeket ajakim igértek és szájam mondott nyomorúságomban.
Zsolt 66:15  Hízlalt juhokat áldozom néked égőáldozatul, kosok jóillatú áldozatával; ökröket bakokkal együtt áldozom néked. Szela.
Zsolt 66:16  Jőjjetek el és halljátok meg, hadd beszélem el minden istenfélőnek: miket cselekedett az én lelkemmel!
Zsolt 66:17  Hozzá kiálték az én szájammal, és magasztalás volt nyelvem alatt.
Zsolt 66:18  Ha hamisságra néztem volna szívemben, meg nem hallgatott volna az én Uram.
Zsolt 66:19  Ámde meghallgatott Isten, figyelmezett könyörgésem szavára.
Zsolt 66:20  Áldott az Isten, a ki nem vetette meg könyörgésemet, és kegyelmét [nem vonta meg] tőlem.

 :2smitten:

Mert kegyelemből tartattatok meg, hit által; és ez nem tőletek van: Isten ajándéka ez;
Mert ő tőle, ő általa és ő reá nézve vannak mindenek. Övé a dicsőség mindörökké.


Nem elérhető Kálmán

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 13596
  • Nem: Férfi
Válasz #13 Dátum: 2013. Szeptember 01. - 11:28:37
 :2smitten:



ircsi

  • Vendég
Válasz #14 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 07:39:37
Az Urban megáldott szép, sikeres hetet kívánok Mindenkinek!