Szerző Téma: Üzenetek  (Megtekintve 157339 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #165 Dátum: 2015. Május 31. - 12:45:44
Dr-Kováts György

ÁLDÁS.
Áldott vagy, kedves gyermeke, és örököse az Örökkévaló és Jóságos Istennek. Légy hűséges, legyen az Ő Szent Szelleme mindenkor benned, és kiáltsa benned: „Abba, Atya”.
Legyen a te kedves életed Isten után vágyakozó, Vele beteljesedni kívánó, az Ő közösségét éhező élet. Ismerd meg gondolatait, terveit, vágyait, és töltsd be azokat, napról-napra, ezen a mai napon is.
Légy áldott, aki jársz az Ő láthatatlan örökségében. Legyen mindaz láthatóvá, amit Ő végez életedben, és kedves életed által.
Légy áldott, és valósuljon meg minden, amit Ő elgondolt felőled. A te életedben, és általad. Ámen.

Eleve elhatározván, hogy minket a maga fiaivá fogad Jézus Krisztus által az Ő akaratának jó kedve szerint… (Ef 1,5.)

Gal 4,5-7. „Hogy a törvény alatt levőket MEGVÁLTSA, hogy ELNYERJÜK a fiúságot. Minthogy pedig fiak vagytok, kibocsátotta az Isten az ő Fiának Lelkét (Szellemét) a ti szíveitekbe, ki ezt KIÁLTJA: Abba, Atya! Azért nem vagy többé szolga, hanem FIÚ; ha pedig fiú, Istennek ÖRÖKÖSE is Krisztus által.”

Zsolt 34,9. "Érezzétek és lássátok meg, hogy jó az Úr! Boldog az az ember, aki Őbenne bízik."



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #166 Dátum: 2015. Május 31. - 12:56:41
Ámen!

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Kálmán

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 13596
  • Nem: Férfi
Válasz #167 Dátum: 2015. Május 31. - 19:19:34
 :like:



Nem elérhető pacific

  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 661
  • Nem: Férfi
Válasz #168 Dátum: 2015. Június 02. - 09:44:47
Békesség!


Nem tudom szoktátok-e olvasni a végidőkkel kapcsolatos idokjelei.hu weboldalt.

Az apologia portál most kiadott tanulmánya alapján vigyázni kell velük.

http://site-44438.mozfiles.com/files/44438/Idok_jelei_a_weboldal_hattere.pdf


Pacific



Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4591
  • Nem: Nő
Válasz #169 Dátum: 2015. Június 02. - 14:36:19
Köszönjük!  :like: df1

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #170 Dátum: 2015. Június 02. - 21:19:33
Nekem időnként felhozza a facebbok mások megosztásában. Párszor kiakadtam már tőle. :P

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető szati62

  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 680
  • Nem: Nő
  • Nyugdijas
Válasz #171 Dátum: 2015. Június 30. - 08:20:27
A Bibliában ott van ,én hiszem ,hogy az Ur gondoskodik rólunk mert Ő szava az igaz.
Annyi mindenki írt már,sőt vitázott  sajnos durván. Bár én egy olyan vagyok ,hogy nem szeretem azt ha más rám akarja erőszakkal erőltetni akaratát.
Én hiszek benne,hogy nem kell nekünk vitába szállni senkivel,mert az Ur gondoskodik rólunk.
szati62

„Ne igazodjatok e világhoz, hanem változzatok meg értelmetek megújulásával, hogy megítélhessétek: mi az Isten akarata, mi az, ami jó, ami neki tetsző és tökéletes.”
Róma 12:2


Nem elérhető szati62

  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 680
  • Nem: Nő
  • Nyugdijas
Válasz #172 Dátum: 2015. Július 06. - 12:57:51
Ámen vint

„Ne igazodjatok e világhoz, hanem változzatok meg értelmetek megújulásával, hogy megítélhessétek: mi az Isten akarata, mi az, ami jó, ami neki tetsző és tökéletes.”
Róma 12:2


Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #173 Dátum: 2015. Július 10. - 03:50:35
Molnár Róbert
2 órája · szerkesztve ·

Tegnap délelőtt erre az igére bukkantam. Talán véletlenül, talán nem, mindenesetre engem megdöbbentett, pedig olvastam már! Egész nap, mind e pillanatig ezt próbálom emésztgetni... Megosztom, hogy legyen nektek is részetek benne!




Nem elérhető Kamilla

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 5870
  • Nem: Nő
Válasz #174 Dátum: 2015. Július 10. - 11:46:20
Melyik igéről van szó?   :szelid:

Az igazi Krisztus Jézus mindig az Atyára mutat, Őt emeli fel, és dicsőíti. Felé továbbítja a hódolatot, imádatot.


Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #175 Dátum: 2015. Július 10. - 16:23:43
Bocsánat, nem figyeltem eléggé.

Tegnap délelőtt erre az igére bukkantam. Talán véletlenül, talán nem, mindenesetre engem megdöbbentett, pedig olvastam már! Egész nap, mind e pillanatig ezt próbálom emésztgetni... Megosztom, hogy legyen nektek is részetek benne!




Nem elérhető Kamilla

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 5870
  • Nem: Nő
Válasz #176 Dátum: 2015. Július 10. - 18:42:35
Köszi Irmus, de megint csak lemaradt az Ige.. egyre kiváncsibb vagyok, melyik lehet az   vmosoly12
Nem lehet, hogy valamiért nem másolódik be?
Talán írd be Te az Igét, úgí biztosan megjelenik. :)

       :2smitten:

Az igazi Krisztus Jézus mindig az Atyára mutat, Őt emeli fel, és dicsőíti. Felé továbbítja a hódolatot, imádatot.


Nem elérhető Virág

  • Technikai adminisztrátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4591
  • Nem: Nő
Válasz #177 Dátum: 2015. Július 10. - 22:12:10
Az én oldalamat is fúrja már a kíváncsiság.   roll

Szemeimet a hegyekre emelem, onnan jön az én segítségem. Zsolt 121:1


Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #178 Dátum: 2015. Július 11. - 07:01:05
Hát remélem most sikerül!

"Mert e nép vezérei hitetőkké lettek, és a kiket vezetének, elvesztek. Ezért ifjaiban sem gyönyörködik az Úr, s árváin és özvegyein sem könyörül; mert mindnyájan istentelenek és gonosztevők, és minden száj bolondságot beszél. Mindezekkel haragja el nem múlt, és keze még felemelve van. Mert a gonoszság felgerjedt, mint a tűz, s tövist és gazt emészt, és meggyújtja a sűrű erdőt, és felgomolyg az füst oszlopában. A seregek Urának haragja miatt kiégett a föld, és a nép a tűznek eledele lőn: Senki atyjafián nem könyörül, Jobbkézre vág és megéhezik, eszik balkézre és nem elégszik meg; mindnyájan karjoknak húsát eszik, Manassé Efraimot és Efraim Manassét; s mindketten Júda ellen kelnek. Mindezekkel haragja el nem múlt, és keze még felemelve van. " (ÉZS 9, 16-21)



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #179 Dátum: 2015. Július 11. - 10:32:53
Izgalmas felvezetés, erős ige! :like:

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13