Szerző Téma: kedvenc videóim  (Megtekintve 90205 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #60 Dátum: 2015. Június 17. - 17:36:14
https://www.youtube.com/watch?v=7ZWSdbejb4Q

Régi sebeink mai hatásai /férfi bibliaóra/ - Mike Sámuel, Varjú Lajos



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #61 Dátum: 2015. Június 23. - 09:09:41
TÉNYEK / Vita a vasfüggönyről / tv2.hu / TV2

Tények - vita a vasfüggönyről

Számomra nagyon elgondolkodtató, hogy ezt a "szörnyszülött" kitalálmányt, éppen Kübekházán akarják kezdeni. Ott ahol a polgármester elkötelezett hivő keresztény. Aki benne volt a "nagy" politikában, és akit Isten több évvel ezelőtt visszavitt a falujába, és rábízta az evangélium terjesztését olyan körökben is, ahová más, egyszerű földi haladó szava nem érne el. Molnár Róbert hiteles keresztény és elég széles körben ismert is. Lehet, hogy Isten pont erre az időre helyezte őt oda. Kübekháza pont a hármas határ találkozástól néhány kilométerre fekszik, gyönyörű, virágzó  kis falu lett odaadó, szeretetet közvetítő polgármestere irányításával. Szükségük van arra, hogy imádkozzunk értük, hogy mindvégig tudják felemelni a szavukat az újkori "vasfüggöny" ellen. Szükségük van a hívők imájának támogatására.

« Utoljára szerkesztve: 2015. Június 23. - 09:18:16 írta Irma »



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #62 Dátum: 2015. Június 23. - 10:07:38
Az előbbi hozzászólásomhoz még hozzátenném amit Molnár Róbert mondott a Tényekben. Fontos hogy tudjuk az ő álláspontját, és tudjunk tiszta szivvel imában mögötte állni :

Molnár Róbert :

"KÜBEKHÁZA A MA ESTI TÉNYEKBEN
A kormány Kübekházától kezdve akarja felépíteni a szerb határzárát, amely egy újabb, átgondolatlan, adhoc ötlet, hiszen aki akarja, Románia felől könnyedén megkerülheti azt... A világtörténelemben minden fal, szögesdrót átokká lett azokra nézve, akik azt felépítették. Lásd: Auschwitz, Birkenau, Ravensbrück, Gulag, a Berlini fal, a vasfüggöny, Recsk, Ebes, stb... Miért nem tanulnak végre vezetőink a történelemből? Meggyőződésem, hogy a most építeni kigondolt kerítés nem is a migránsoknak szólnak, hanem a Fideszből kiábrándult, a Jobbikhoz elpártolt szavazóknak. Ezzel a kerítéssel Magyarország azonban újabb bizonyságát adja annak, hogy a hatalmi gőg mi mindenre képes csak azért, hogy hatalmát megtartsa. Aki már látott menekült édesanya karjaiban ülő, koszos, rémült kisgyermeket, annak a fejében soha nem fordulna meg egy ilyen ötlet! Emberi életekről van szó! A menekült kérdés európai ügy, ebből nem szabad belpolitikai kérdést csinálni, óriásplakátokon szítani a gyűlöletet, kelteni a hangulatot csak azért, hogy ne az állami korrupcióról, a questorokról és egyebekről legyen addig is szó. Főleg azoknak nem szabadna ebből a sajnálatos helyzetből belpolitikai kérdést kreálni, akik "keresztényeknek" és "demokratáknak" vallják magukat. Nagyon sajnálom, hogy ilyen mélyre süllyedt ez az ország! 1988-óta, 17 éves korom óta azon ügyködtünk még harcos, lelkes underground ellenzékikként, hogy lebontsuk a kommunista pártállami falakat és struktúrákat. Nekem - bocsánat a szóért - baromira fáj, hogy most azok építik újjá a pártállamot, akikkel annak idején bontottuk...
(Nézzétek meg a ma esti tények hírét!)"



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #63 Dátum: 2015. Július 09. - 11:07:20
https://www.youtube.com/watch?v=Xm-C_XvX35Y

Helyesen látni önmagunkat  / női Bibliaóra/



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #64 Dátum: 2016. Március 28. - 19:47:40
https://www.youtube.com/watch?v=CKoZRdTVWXw

Reményteljes jövő  -  a depresszió megelőzése és kezelése



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #65 Dátum: 2016. Június 11. - 11:54:15
https://www.youtube.com/watch?v=UIIcZF_CvFc

Reini néni, Gyökössy Bandi bácsi feleségével készített riport film.

Nekem ez nagyon kedves, mert megadatott az a kiváltság, hogy ismerhettem Bandi bácsit is és a feleségét is. Mai napig hálával gondolok rájuk, hogy rám, baptista lányra, áldoztak a magán idejükből és egy nagyon bizonytalan időszakombn utat mutattak az Úr felé, és szeretettükkel mindjárt be is mutatták Isten szeretetét. Emlékük áldott! A mennyben találkozunk!



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #66 Dátum: 2016. Július 03. - 15:16:47
Amikor ezt a videót néztem, hallgattam azaz Ige töredék jutott eszembe :.... akár szívből, akár színből de hirdettesék Isten Igéje..... Nekem vannak kétségeim Orbán Gáspárral kapcsolatban, de Isten nem úgy szemléli a világot mint én, köszönet Neki érte. Ő fel tud használni bárkit Királysága építésére, legyenek áldottak azok az ifjak akik Isten keresik a világi szórakozások helyett :

"Magasztallak téged, Atyám" – Orbán Gáspár köszöntötte híveit - Propeller



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #67 Dátum: 2017. Május 09. - 11:12:12
https://www.youtube.com/watch?v=ExMjsM08t84

Mikor még én kicsiny valék, oly jól emlékszem ám......



Nem elérhető Margit

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 3463
  • Nem: Nő
Válasz #68 Dátum: 2017. Május 10. - 18:32:43
[valasz author=Irma link=topic=372.msg83256#msg83256 date=1494321132]

Köszönöm Irmuska. Régóta ismerem és szeretem ezt az éneket. Több, mint húsz évvel ezelőtt hozta a gyülekezetünkbe egy Erdélyből áttelepült brácsaművész, Dávid Andor[/valasz]



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #69 Dátum: 2017. Május 11. - 12:28:43
[valasz author=Margit link=topic=372.msg83265#msg83265 date=1494433963]

[/valasz]


 :like:



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #70 Dátum: 2017. Május 17. - 14:19:08
https://www.youtube.com/watch?v=d9GOzsyOCc8

Ezt a verset, egy hajléktalan költőnő írta, számomra a legszebb vers, nagyon megrázó. A költőnő most nem rég költözött haza Urához, akihez hú volt, még a nyomorúság legnagyobb mélységében is, akkor is amikor hajléktalanként élte az életét. Ő egy hit hős, emléke áldott!



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #71 Dátum: 2017. Június 04. - 20:00:51



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #72 Dátum: 2017. Június 04. - 21:02:24
:like:
« Utoljára szerkesztve: 2017. Június 04. - 21:02:55 írta Csaba »

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető b urian jozsef

  • nagypapa
  • Diakónus
  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1643
  • Nem: Férfi
Válasz #73 Dátum: 2017. Június 04. - 21:32:44
 :like:



Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #74 Dátum: 2017. Szeptember 24. - 16:13:02