Szerző Téma: Bizonyságaim  (Megtekintve 106298 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető Jazmin

  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Nő
Válasz #30 Dátum: 2014. Január 10. - 21:30:51
Jó dolog ez hogy bizonyságot tettél! Egy kérdésem lenne, ha ilyen szerető és megbocsátó az Isten miért szól mégis arról a hívők élete hogy egymást ócsárolják tisztelet a kivételnek?

Nekem kicsit elment a kedvem az Istennel való kapcsolattól sajnos... vsir2

Nagyon elszomorit,hogy ezt olvasom...Egy ige jut eszembe: Jakab levél:4:8    Közeledjetek az Istenhez, és közeledni fog hozzátok. Ha eltavolodsz Tole,annak csak Te vallod karat..NE nezz az emberekre,hogy ok mit csinalnak,ne bennuk bizz.
Ezsaias könyve:3:1   Oh szünjetek meg hát az emberben bízni, akinek egy lehellet van orrában, mert hát ugyan mire becsülhető ő?

Az Isten szeretet.  1 Jan 4:16


Nem elérhető Zoltan

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 3291
  • Nem: Férfi
Válasz #31 Dátum: 2014. Január 10. - 21:36:08
Nekem meg ez jut eszembe

Zsid 10:24  És ügyeljünk egymásra, a szeretetre és jó cselekedetekre való felbuzdulás végett,
Zsid 10:25  El nem hagyván a magunk gyülekezetét, a miképen szokásuk némelyeknek, hanem intvén egymást annyival inkább, mivel látjátok, hogy ama nap közelget:



Zsid 10:35  Ne dobjátok el hát bizodalmatokat, melynek nagy jutalma van.
Zsid 10:36  Mert békességes tűrésre van szükségetek, hogy az Isten akaratát cselekedvén, elnyerjétek az ígéretet.
Zsid 10:37  Mert még vajmi kevés idő, és a ki eljövendő, eljő és nem késik.
Zsid 10:38  Az igaz pedig hitből él. És a ki meghátrál, abban nem gyönyörködik a lelkem.
Zsid 10:39  De mi nem vagyunk meghátrálás [emberei], hogy elvesszünk, hanem hitéi, hogy életet nyerjünk.


Szeretettből

 :2smitten:

Mert kegyelemből tartattatok meg, hit által; és ez nem tőletek van: Isten ajándéka ez;
Mert ő tőle, ő általa és ő reá nézve vannak mindenek. Övé a dicsőség mindörökké.


Nem elérhető Jazmin

  • Aktív fórumozó
  • *
  • Hozzászólások: 875
  • Nem: Nő
Válasz #32 Dátum: 2014. Január 10. - 21:40:02
Amen!

Az Isten szeretet.  1 Jan 4:16


Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #33 Dátum: 2014. Január 10. - 21:45:14
Ámen!



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #34 Dátum: 2014. Január 11. - 20:57:23
Én is leírnám, hogy mi jutott eszembe, de Irma topicjához méltatlanok a gondolataim.

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #35 Dátum: 2014. Január 11. - 21:02:19
Kedves Csaba! Ird csak le, én örülnék neki!
 :piroska:



Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #36 Dátum: 2014. Január 11. - 21:04:57
Kedves vagy, de Gábornak nem szereznék örömet vele, eleget kapott már tőlem a napokban.

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #37 Dátum: 2014. Január 11. - 21:08:04
Hátha úgy gondolod? ....



Nem elérhető Kálmán

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 13596
  • Nem: Férfi
Válasz #38 Dátum: 2014. Január 11. - 21:47:46
Kedves vagy, de Gábornak nem szereznék örömet vele, eleget kapott már tőlem a napokban.

Példabeszédek 27,6: "Jószándékból valók a barátságos embertől vett sebek; és temérdek a gyűlölönek csókja."




Nem elérhető Zoltan

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 3291
  • Nem: Férfi
Válasz #39 Dátum: 2014. Január 11. - 21:48:40
 O0

Nagy igazság ez.

Mert kegyelemből tartattatok meg, hit által; és ez nem tőletek van: Isten ajándéka ez;
Mert ő tőle, ő általa és ő reá nézve vannak mindenek. Övé a dicsőség mindörökké.


Nem elérhető Kamilla

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 5877
  • Nem: Nő
Válasz #40 Dátum: 2014. Január 13. - 11:20:35
Hát, hatalmas sikerélményem van!   vmosoly12

Egy ideje a porszívózás nehézkes volt, mert a dugójánál nem érintkezett rendesen a vezeték.
Olyan tipusú dugója volt, ami egyben van a zsinórral, gyárilag és a cseréhez le kell vágni.... :(
Nos, úgy tudtam csak porszívózni, nagy nehezen, ha sikerült eltalálni, milyen szögben hajlítsam a vezetéket, és nyomni kellett, hogy összeérjen, de az ugye kicsit nehézkes, hogy a vezetéket is tartsam, meg porszívózzak is   kuncog
Ezért egy kis sámlit tettem rá és nagyon óvatosan kellett mozgatni a porzsívót, hogy el ne mozduljon, mert akkor kezdhettem elölről a próbálgatást...  >:( ez némileg ki is hozott a sodromból...
A vőm ígérte, kicseréli a dugót, de ki tudja mikor érnek ide, és addig is porszívózni kellene...
Nos, találtam egy régi dugót, és gondoltam, kicserélem én....  nemertem
Láttam már, hogyan húzzák le a drótról a műanyagot... nem lehet olyan nagy dolog... khmmm ... neki is fogtam, és felszereltem a két végét, alászorítva a csavarok alá, amik másik végén a dugók voltak.... és gondoltam, kész...
Feltűnt ugyan, hogy van ott még két kis csavar, leszorítandó egy műanyag izét... de megerősítettem a csavarokat, és fel akartam tenni az alját a dugónak, de nem ment rá... a másik oldalt kellett volna kijönni a drótnak... arról, amerre az a két kis csavaros izéke volt... oda is rá kellene tekerni?
Akkor még le kell egy darabon csupaszítani a drótot, nem ér el addig, na, szét szedtem, lecsupaszítottam, de sehogy sem stimmelt, hogy az alá is csupaszítottat kell tenni... na gondoltam, hagyjuk, sepregetek...

De aztán eszembe jutott a vasaló, annak is ilyen szétszedhetős a dugója, nosza!
Megnéztem, az hogy van és most már értettem, mire való a kis csavaros izé!
Alá kell szorítani, nehogy a dugó belsejében összeérjenek a csupasz drótok, mert akkor annyi...  :izz

Szóval, ima előtte, közben és utána, egy nagy sóhaj, és bedugtam a konnektorba az összeszerelt dugót, és sikerült!
Felzendült a poszívó zaja, dicsőség Istennek és nem csapott agyon a dugó, amikor kihúztam, akkor sem   :2funny:

Nagyon örülök ennek, mert meggyőződésem, az Úr velem szerelt, vagy én az Úrral?   :kacsint

         vmosoly12    :int2:

Az igazi Krisztus Jézus mindig az Atyára mutat, Őt emeli fel, és dicsőíti. Felé továbbítja a hódolatot, imádatot.


Nem elérhető Csaba

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 12673
  • Nem: Férfi
Válasz #41 Dátum: 2014. Január 13. - 12:35:55
:) Hát az a kis izé, azért van, hogy ne tudd kirántani a vezetéket a dugóból.
Csak annyit szabad lecsupaszítani az érszigetelésből, amennyi vezeték bemegy az érintkezővillák csavarjai alá, különben könnyen lehet zárlat a dologból.

'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13


Nem elérhető Gábor

  • Törzstag
  • *
  • Hozzászólások: 1466
  • Nem: Férfi
Válasz #42 Dátum: 2014. Január 13. - 12:54:40
Hát, hatalmas sikerélményem van!   vmosoly12

Egy ideje a porszívózás nehézkes volt, mert a dugójánál nem érintkezett rendesen a vezeték.
Olyan tipusú dugója volt, ami egyben van a zsinórral, gyárilag és a cseréhez le kell vágni.... :(
Nos, úgy tudtam csak porszívózni, nagy nehezen, ha sikerült eltalálni, milyen szögben hajlítsam a vezetéket, és nyomni kellett, hogy összeérjen, de az ugye kicsit nehézkes, hogy a vezetéket is tartsam, meg porszívózzak is   kuncog
Ezért egy kis sámlit tettem rá és nagyon óvatosan kellett mozgatni a porzsívót, hogy el ne mozduljon, mert akkor kezdhettem elölről a próbálgatást...  >:( ez némileg ki is hozott a sodromból...
A vőm ígérte, kicseréli a dugót, de ki tudja mikor érnek ide, és addig is porszívózni kellene...
Nos, találtam egy régi dugót, és gondoltam, kicserélem én....  nemertem
Láttam már, hogyan húzzák le a drótról a műanyagot... nem lehet olyan nagy dolog... khmmm ... neki is fogtam, és felszereltem a két végét, alászorítva a csavarok alá, amik másik végén a dugók voltak.... és gondoltam, kész...
Feltűnt ugyan, hogy van ott még két kis csavar, leszorítandó egy műanyag izét... de megerősítettem a csavarokat, és fel akartam tenni az alját a dugónak, de nem ment rá... a másik oldalt kellett volna kijönni a drótnak... arról, amerre az a két kis csavaros izéke volt... oda is rá kellene tekerni?
Akkor még le kell egy darabon csupaszítani a drótot, nem ér el addig, na, szét szedtem, lecsupaszítottam, de sehogy sem stimmelt, hogy az alá is csupaszítottat kell tenni... na gondoltam, hagyjuk, sepregetek...

De aztán eszembe jutott a vasaló, annak is ilyen szétszedhetős a dugója, nosza!
Megnéztem, az hogy van és most már értettem, mire való a kis csavaros izé!
Alá kell szorítani, nehogy a dugó belsejében összeérjenek a csupasz drótok, mert akkor annyi...  :izz

Szóval, ima előtte, közben és utána, egy nagy sóhaj, és bedugtam a konnektorba az összeszerelt dugót, és sikerült!
Felzendült a poszívó zaja, dicsőség Istennek és nem csapott agyon a dugó, amikor kihúztam, akkor sem   :2funny:

Nagyon örülök ennek, mert meggyőződésem, az Úr velem szerelt, vagy én az Úrral?   :kacsint

         vmosoly12    :int2:

Ezt becsülöm leginkább a hölgyekben! :) Ha nem tudnak takarítani vagy más házimunkát elvégezni mert rossz a porszívó vagy vasaló stb. addig nem nyugszanak amíg meg nem oldják a problémát! :) (feleségem is ilyen ;)  )



Nem elérhető Kamilla

  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 5877
  • Nem: Nő
Válasz #43 Dátum: 2014. Január 13. - 13:59:09
:) Hát az a kis izé, azért van, hogy ne tudd kirántani a vezetéket a dugóból.
Csak annyit szabad lecsupaszítani az érszigetelésből, amennyi vezeték bemegy az érintkezővillák csavarjai alá, különben könnyen lehet zárlat a dologból.

Igen... köszi a tanácsot :)

Az igazi Krisztus Jézus mindig az Atyára mutat, Őt emeli fel, és dicsőíti. Felé továbbítja a hódolatot, imádatot.


Nem elérhető Irma

  • Moderátor
  • Fórumlakó
  • *
  • Hozzászólások: 4262
  • Nem: Nő
Válasz #44 Dátum: 2014. Január 13. - 18:28:17
 v23