Szerző Téma: Bizonyságaim  (Megtekintve 59011 alkalommal)

plus minus reset

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Elérhető Csaba

• Moderátor
  • *
  • Nem: Férfi
  • Last Login:Ma - 20:31:27
Re:Bizonyságaim
« Válasz #165 Dátum: 2018. Április 16. - 15:07:56 »
Én is örülök Irma, hogy sikerült a fiadnak elhagynia, ezt az önpusztító szenvedélyt. Köszönet Istennek a támogatásáért, s elismerés a fiadnak a kitartásáért, mert ez az nélkül sem megy.

Őszíntén kívánom számára, hogy tudja elválasztani a hívő emberek okozta csalódásoktól Krisztust, mert a hitünk reménysége valójában egyedül Ő, s nem a többi keresztyén ember.
'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13

Nem elérhető Irma

• Moderátor
  • *
  • Nem: Nő
  • Last Login:Ma - 16:20:19
« Válasz #166 Dátum: 2018. Április 16. - 17:54:57 »

Köszönöm, erre vágyom én is, mert csak ez a felismerés gyógyítja be a kapott sebeket.

Nem elérhető Irma

• Moderátor
  • *
« Válasz #167 Dátum: 2018. Október 10. - 17:26:57 »
Ez a bizonyságomat igazából azok értik meg, akiknek már felnőtt gyermekeik vannak.
Már sokszor írtam a fiamról, csak azok kedvéért akik korábban nem olvastak róla, ő most 42 éves, és már 10 éve kinn él Angliában és ő nekem egyetlen gyermekem, hozzám tartozó, mivel családom nincs. Ezért élem meg a dolgokat Isten kegyelméből csodaként. A fiammal mindig különleges kapcsolatom volt, mert születése óta egyedül nevelem. Nagyon sok mindenen mentünk együtt keresztül, és mindig mindenben támogattuk egymást. Ő már egész fiatalon felelősséget tudott vállalni, amikor a szenvedélyekből szabadult anyját egyedüliként ápolta. Csodálatos volt akkor is megtapasztalni, hogy Isten milyen áldottja a fiam, és mindig hálás voltam érte. Aztán eljött a pillanat amikor tovább vitte őt Isten és meg kellett tanulnunk mind a kettőnknek egyedül is boldogulni. Egy szülőnek nincs nagyobb öröme, mintha látja, hogy a gyermeke meg állja a helyét az életben. Nehéz volt az elszakadás gondolom neki is, de soha nem panaszkodott, vagy elégedetlenkedett. Nekem sok könnyes órába telt / és évekbe / míg szív szerint el tudtam őt engedni. De a technikai fejlődésnek hála skypen minden hétvégén órákig beszélgetünk, igy ismerjük egymás életét.
Igy amikor már egyre nehezebben ment a munkába járás a fiam felajánlotta, hogy segít nekem, maradjak otthon, eleget dolgoztam már. Nagyon meghatott és mélységes hálára indított az Úr felé, hogy ennyire jó szivet adott a fiamnak. Azóta eltelt bő egy év.Többször itthon volt és ilyenkor mindig ő megy vásárolni, úgyhogy eléggé tisztában van az itthoni viszonyokkal és megállapította, hogy Angliában olcsóbban tud vásárolni és felajánlotta, hogy megemeli a támogatás amúgy sem alacsony összegét, mert azt látja, hogy brutális emelések jönnek és nem szeretné ha nekem ebből problémáim lennének. Most megint csordultig van a szivem hálával. Annyira jó, hogy kérnem sem kell, foglalkozik a dolgokkal, és nem hagy magamra. A szülők most tudják miről is beszélek. Hiszen annyi az elhagyatott idős ember, akire  rá se néznek a gyerekei, hogy én nagyon értékelem a figyelmes, áldozatkész fiamat. Igen, ő könnyebben megteheti, mint egy Mo-n dolgoző fiatal, ahol sokszor az idős szülő kénytelen a fiatalokat támogatni. Nagyon szomorú világot élünk. Nagyon sok időt fordítottam annak idején a fiam nevelésére és most nagyon meghatott, és örömmel teli vagyok, hogy Isten jóra fordította ezt az időt és egy nagyszerű ember lett belőle, akinek egyetlen igazi fogyatkozása van : még nem adta át az életét az Úrnak. De annak is eljön az ideje. Hiszem.Tudom.

Nem elérhető Kamilla

• Fórumlakó
  • *
  • Last Login:2018. December 04. - 19:56:08
« Válasz #168 Dátum: 2018. Október 10. - 19:02:37 »

:2smitten:
Az igazi Krisztus Jézus mindig az Atyára mutat, Őt emeli fel, és dicsőíti. Felé továbbítja a hódolatot, imádatot.

Elérhető Csaba

• Moderátor
  • *
  • Nem: Férfi
  • Last Login:Ma - 20:31:27
« Válasz #169 Dátum: 2018. Október 10. - 19:58:56 »
'A szeretet nem keresi a maga hasznát...'
1Kor. 13

Nem elérhető Irma

• Moderátor
  • *
« Válasz #170 Dátum: 2018. November 07. - 19:36:02 »
Ma nagyon érdekes dolog történt velem.

A fiam rendszeresen foglalkozik különböző érmék vásárlásával, több különleges ezüst sorozatot gyűjtött már az évek során, és a dolgok gyakorlati részét rajtam keresztül bonyolítja. Ezért aztán amikor van valami újdonság engem hívnak telefonon, hiszen náluk én szereplek gyűjtőként. Ma is felhívott egy kedves fiatalember, hogy most dobnak piacra egy nagyon különleges szín arany érmét, megfizethető áron, és elkezdte ismertetni, hogy miért is ilyen olcsó, valami Szűz Mária ünnep alkalmából az ő emlékére adják ki. Én megköszöntem és mondtam így meg főleg nem kell. A fiatalember visszakérdezett, hogy miért utasítom el, hiszen Szűz Mária nagy tiszteletnek örvend. És nekem módomban állt bizonyságot tennem a hitemről, Jézus Krisztusról, anélkül, hogy tiszteletlen lettem volna Urunk édesanyjával, elmondtam, hogy mennyire méltányoljuk az ő kiváltságos helyzetét, hogy ő lehetett az édesanyja Megváltónknak, de mint minden ember ő is kegyelemre szorult, és nincs semmivel több hatalma jelenleg, mint bármely más földi halandónak, egyetlen közbenjárónk van az Atyánál, Jézus Krisztus. Nagyon megköszönte és én boldog vagyok hogy alkalmam volt megvallani Uramat. Halleluja+

Nem elérhető Irma

• Moderátor
  • *
« Válasz #171 Dátum: 2018. November 11. - 13:11:23 »
Az innen hiányzó hozzászólások a Szűz Mária topicba kerültek áthelyezésre.