Szerző Téma: Imádságaim  (Megtekintve 11025 alkalommal)

plus minus reset

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Irma

• Moderátor
  • *
  • Nem: Nő
  • Last Login:Ma - 17:35:12
Re:Imádságaim
« Válasz #60 Dátum: 2018. Február 07. - 08:53:48 »
IMÁDSÁG.
Uram, drága Jézus, kettőt kérek most Tőled. Az egyik, hogy ne hagyj, bármikor is elsodortatni Tőled – Téged akarlak, Veled akarok járni, mindenkor. Ha látod, hogy rossz irányba indulnék, kérlek, állíts meg. Ámen.
A másik kérésem, hogy akik elsodortattak, vagy éppen elsodortatnak, Uram, hozd vissza őket, hallgasd meg imádságainkat értük. Ámen.

Zsid 2,1. „Annak okáért annál is inkább szükséges nekünk a hallottakra figyelmeznünk, hogy valaha el ne sodortassunk.”

Nem elérhető Irma

• Moderátor
  • *
  • Nem: Nő
  • Last Login:Ma - 17:35:12
Re:Imádságaim
« Válasz #61 Dátum: 2018. Február 09. - 15:29:10 »
MÁDSÁG MOST ÉRTED... :)
Uram, most imádkozom testvéremért. Jöjjön a Te megelevenítésed, a Te megelevenítő Szentlelked, járja át őt, és mindazt, amit el kell engednie, mindazt sikerüljön, Jézus nevében, sikerüljön elengednie, és mindezek helyébe jöjjön a Te békességed, örömöd, az áldás, a Te közelséged.
Uram, olyan csodálatos vagy, Te teszel mindent újjá, Te teszel mindent széppé és jóvá. Javunkra formálsz mindent, még a "nagy keserűség" is áldássá lesz, ha a Tiéd a terület, a szív, az életünk.
Legyen, Uram, legyen, ez történjen meg testvérem életében is. Most. Ámen. Ámen. Ámen. :)

Péld 8,19-21. "Jobb az én gyümölcsöm a tiszta aranynál és színaranynál, és az én hasznom a válogatott ezüstnél. 20 Az igazságnak útján járok, és az igazság ösvényének közepén. 21 Hogy az engem szeretőknek valami valóságosat adjak örökségül, és erszényeiket megtöltsem." (Ez Jézus! Ő ilyen!)