Szerző Téma: Imádságaink  (Megtekintve 101884 alkalommal)

plus minus reset

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Margit

• Fórumlakó
  • *
  • Nem: Nő
  • Last Login:2019. Január 14. - 10:02:17
Re:Imádságaink
« Válasz #315 Dátum: 2017. Január 09. - 20:08:19 »
Kedves Testvérek!

Most kaptuk a hírt hogy Kárpátalján Szabó Zoltánék kislánya Eszterke súlyos beteg! Kérik a Testvérek imádságát!

Üdvözlettel: Joli

Nem elérhető Lucius

• újjászületett hívő testvér
  • Barátkozó
  • *
  • Nem: Férfi
  • Last Login:2019. Január 16. - 11:51:39
Re:Imádságaink
« Válasz #316 Dátum: 2019. Január 04. - 12:58:29 »
Kedves Testvérek!

Általában nem szoktam ilyen kéréseket megosztani, de a testvérnő, akitől kaptam számomra egy nagyon hiteles személy.
Egy rövid imát kér holnap dél körül. A cél nagyon szimpatikus. Ha visszhangra talál Nálad, kérlek csatlakozz!

"Drága Testvérem az Úr Jézus Krisztusban!

Azzal az örömteli hívással fordulok Hozzád, hogy csatlakozz egy világszéles imaalkalomhoz, amely 2019. január 5-én, magyar idő szerint 12 órakor kezdődik.

A könyörgés célja Krisztus földi testének – melyet Istennek működésbe kell hoznia –, vagyis a kihívottak közösségének megelevenedése, eggyé válása, mely Urunk leghőbb vágya. Dino Laura testvérünk kijelentést kapott az Úrtól, hogy legyen egy közös, egy időben, egy szívvel – egy szájjal – egy szellemben elmondott kérés Isten felé az egész Földön.

Amikor Laura beszélt nekem erről, a szívem azonnal igent mondott rá. Másnap, a közös ima során az Úr január ötödikét adta a gondolataimba. Akkor nem mondtam el senkinek, mert arra gondoltam, ez csak szombaton lenne megvalósítható. Most megnéztem a jövő évi naptárat: január ötödike szombat lesz! Nincs kétségem, ez Isten üzenete!!! Ha az Úr indít, csatlakozz Te is, és oszd meg olyan barátaiddal, akiknek fontos, hogy siettessék Jézus visszatérését. Többen böjtölni is fognak ezért.

(2Krón. 5:13-14, 2Krón. 7:1-3.16, Ezék. 37:9:14, Apcsel. 2:1-4)

Szerettel: Bianka, Laura, Lilla, Tímea"
Az Úr a mi igazságunk...